Ana sayfa Oyun ​Pokemon Avına Çıkan YouTubera Silahlı Şok

​Pokemon Avına Çıkan YouTubera Silahlı Şok

PAYLAŞ
​Pokemon Avına Çıkan YouTubera Silahlı Şok

Geçtiğimiz hafta çıkan popüler oyun Pokemon GO ile ilgili ilginç bir olay yaşandı. Pokemon Avına Çıkan YouTubera Silahlı Şok İşte detaylar.

Pokemon Go oynayan oyuncu sayısı arttıkça garip durumlar da ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günler de komik yerler de Pokemon arayanlardan sonra şimdi de yasak bir arazi de pokemon avına çıkan Youtuber’a karşı silahlar çekildi. Ünlü Youtuber Pokemon Go oynarken kurşun sesleri geldi. Youtuber sesleri duyduktan sonra arabasına binerek yasaklı araziden kaçtı. Youtuber’ın zor anları kameralar tarafından çekildi.

Oyunun çıkması sonrasında milyonlarca oyuncu Pokemon Go’ya giriş yaptı. Oyun biraz da geçmişteki popülerliğinden dolayı çok kısa bir zaman içerisinde milyonlarca kullanıcı tarafından indirilerek oynanmaya başlandı. Durum böyle olunca da haklı bir rekabet oluştu.

Pokemon Avına Çıkan YouTubera Silahlı Şok

Oyuncular daha fazla pokemon bulmak için ilginç yerlere gitmeye karar verdi. Bu oyuncular arasında olan Lanceypooh isimli Youtuber Pokemon avına çıkarken yasaklı bir araziye girdi ve daha sonrasında olanlar oldu. Pokemon Go haritasında yakınlarda bir Pokemon olduğunu gören Youtuber arabasıyla Pokemonu almaya doğru giderken yanlışlıkla özel mülk’e giriş yaptı. İzinsiz bir şekilde araziye giren Youtuber az daha canından oluyordu. Youtuber’ın yaşadığı olayı aşağıdan izleyebilirsiniz. Bahsettiğimiz olay tam olarak 05.00 dakikasında başlıyor.

Bu tarz arttırılmış gerçeklik oyunlarında ne kadar dikkatli olmamız gerektiğini bir kez daha gördük. Umarız Pokemon Go oyuncuları bu tarz konularda daha da duyarlı olur. Pokemon avlayayım derken avlanmayın da..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.