Ana sayfa Sosyal Medya Tam 1 Milyon Dolara Satılan Patates Fotoğrafı

Tam 1 Milyon Dolara Satılan Patates Fotoğrafı

PAYLAŞ
1 milyon dolarlık patates
Tam 1 milyon dolar değerindeki patates

İrlandalı fotoğraf sanatçısı olan Kevin Abosch tarafından çekilen bu patates portresi tam tamına 1 milyon Dolara alıcısı ile buluştu. Tam 1 Milyon Dolara Satılan Patates Fotoğrafı, sosyal medya da ilginç diyaloglara sebep oldu

İrlanda da organik yollarla üretilen bir patatesi, kendine has teknikleriyle fotoğrafını çeken Kevin, aslında ünlü bir fotoğraf sanatçısı. Öyle ki, çektiği fotoğraflar yüksek meblağlar ile satın alınıyor. Fotoğraf sanatçıları arasındaki bir yarış olan, portre çekmek ve bunları yüksek meblağa satmak, Kevin’da da var. Ancak o diğer fotoğraf sanatçılarına nazaran biraz daha ünlü olduğu için, Silikon Vadisindeki en önemli isimler arasında. Çektiği fotoğraflar, saçma gelebilir, ancak Kevin Abosch’un sizin fotoğrafınızı çekmesi için, ona tam tamına 150 bin dolar ödemeniz gerekiyor. Yanlış duymadınız, 150.000 dolar karşılığında fotoğraf çekiyor. Biraz da bundan kaynaklı, Ünlü bir iş iadamı, bu fotoğrafı duvarında görüyor ve ona 1 Milyon Dolar teklif ediyor ve fotoğrafı satın alıyor. Sizin anlayacağınız, İrlandalı boksörden sonra, İrlanda Patatesi de dünya çapında meşhur oldu.

Bu Haberi duyan vatandaşlar, soğan ve biber gibi sebzelerin fotoğrafını çekip paylaştı. İsmi açıklanmayan İş adamı da, sosyal medyada baya bir gündeme oturdu. Yapılan eleştriler arasında en mantıklısı da, bu fotoğrafa verilen 1 milyon dolar’ın sokakta yatan binlerce aç insanın karnını doyurmakta harcanmasının daha mantıklı olacağı eleştrisiydi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.