Ana sayfa Uygulama 1 Saat içinde Sevgili Bulmanızı Sağlayan Uygulama : OneHour

1 Saat içinde Sevgili Bulmanızı Sağlayan Uygulama : OneHour

PAYLAŞ

Uygulama tanıtımlarımızın bugünki bölümünde mobil platformlara yeni çıkan ve  tam 1 Saat içinde sevgili bulmanızı sağlayan Uygulama : OneHour’u tanıtıyoruz. 

Özellikle çağımızın en büyük sorunlarından bir tanesi de iletişim bozukluğu yada, iletişim kuramama olarak gösterilebilir. Birileriyle konuşmak istediğimizde konuşamayız yada o kişiyle sohbet kuramayız. Bugün tanıtacağımız uygulama, birbirleri ile flört etmek istediği halde iletişim kuramayan insanların derdine deva olacak türden. OneHour yani 1 saat isimli bu uygulamanın amacı, iletişim problemini kaldırmak ve ilişkilerdeki flört vs. aşamalarını kaldırıp, direk sevgili moduna geçişi sağlamak.

Bu zamana kadar birçok uygulama çıktı. Flört etmek, yeni kişilerle tanışmak adına çıkarılan uygulamaların hepsinin amacı, iletişim kurmayı kolaştırmaktı. Ancak OneHour isimli uygulama size iletişim kurma vaadiyle değil de sevgili bulma vaadi ile karşımıza çıkıyor.

İlk olarak iOS platformlarına sunulan bu uygulama daha sonrasında ise Android kullanıcılarına sunuldu. Uygulamanın mantığı ise gerçekten çok basit. Uygulamayı kullanan insanlar arasında iletişim başlatan uygulama, yakınınızdaki kişileri vs. de görmenize olanak sağlıyor. Uygulama, bahsettiğimiz gibi basit ve sade bir arayüze sahip, bu uygulamayı kullanan Türk arkadaşlar, genelde çektikleri fotoğrafları siyah veya beyaz çekiyor. Hatta sallayanlar bile var. Ancak uygulama henüz yeni olduğundan dolayı, bu kişiler ilerleyen zamanlarda gerekli moderasyonlarla karşılaşacak.

Ayrıca uygulamayı 5 adımda incelediğimiz haberimiz için tıklayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.