Ana sayfa Akıllı Telefon 10.000 Dolarlık Akıllı Telefon Piyasaya Çıkıyor

10.000 Dolarlık Akıllı Telefon Piyasaya Çıkıyor

PAYLAŞ

Lüks akıllı telefon üreticisi Vertu’nun yeni modeline ait ilk fotoğraflar sızdı. FCC sertifikası alınmasıyla kesinleşen yeni modelin ismi Aster. Vertu Aster tahmin edilebileceği üzere son derece lüks bir akıllı telefon. İçeriğine baktığımızda standart bir amiral gemisi diyebileceğimiz Vertu Aster’i özel yapan şey cihazın içerisinde ve dış kaplamasında.

Geçtiğimiz aylarda Signature Touch modeli ile gündeme gelen Vertu, bu modeli 11.300 Dolar fiyata satışa çıkarmıştı. Son derece lüks ürünler ile gündeme gelen markanın yeni telefon modeli Vertu Aster ile ilgili belirginleşen bazı teknik özellikler şu şekilde ;

Full HD 1920 x 1080 çözünürlükte ve 4.7″ büyüklükte ekran, 2GB sistem belleği, 2.30GHz Qualcomm Snapdragon işlemci, 2 megapiksel ön kamera, 13 megapiksel arka kamera, LTE ve NFC desteği, 64GB dahili depolama alanı ve Android 4.4.x KitKat işletim sistemi.

Vertu Aster modelini özel yapacak olan şey ise cihazın üretim malzemesi. Tamamen Titanyum alaşımdan üretilecek olan telefonun dış kaplamasında ise deriye yer verilecek. Ağırlık verisi olarak bir bilgi henüz mevcut değil ancak Titanyum alaşımlı bir gövdeye sahip olan bu telefonun oldukça zor büküleceğini söyleyebiliriz. Cihazın tahmin edilen satış fiyatı ise 10.000 Amerikan doları.

Sizce bir akıllı telefona 10.000 Dolar verilir mi? Fikirlerinizi yorumlarda bizlere aktarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.