Ana sayfa Oyun 20. Yıla Özel PlayStation 4, Rekor Fiyatla Satıldı

20. Yıla Özel PlayStation 4, Rekor Fiyatla Satıldı

PAYLAŞ

Geçtiğimiz hafta Sony’nin PlayStation’ün 20. yılına özel bir seri çıkardığınız PlayStation 4 20.Yıl Özel Sürümü Duyuruldu başlığında sizlere aktarmıştık. Haberde de belirttiğimiz gibi 6 Aralık tarihinde satışa çıkan özel seri PlayStation 4’ler hızla satıldı ve eBay gibi açık artırma sitelerinde ürünler oldukça yüksek fiyatlara satılmaya başlandı. Amerika fiyatıyla 499 dolardan resmi olarak satılan 20. yıla özel PlayStation 4‘lerin en önemli özelliği sınırlı sayıda üretilmiş olmaları. Sadece 12.300 adet üretilmiş olan özel PS4‘lerin her birinni üzerinde üretildiği sıra numarası da yer alıyor.

Buraya kadar her şey normal gözüküyor. Ancak eBay isimli alışveriş sitesinde yer alan ilanlar, insanların özel seri PlayStation 4‘leri ne kadar önemsediğini bizlere gösteriyor. Açık artırma usulüyle kendi satın aldığı özel seri PS4’ü satışa çıkaran bir kullanıcı 20.100 Dolara ulaşmış durumda. Bir dieğr kullanıcı ise 15.100 Dolara, özel seri PlayStation 4’ü satmayı başarmış.

ozel-seri-playstation-4-satis

Anlaşılan o ki insanların gerçekten PlayStation konusunda önemli bir sevgisi ve arzusu var. Üstelik bu fiyatlar cihaz daha yeniyken. Muhtemelen birkaç sene sonra çok daha yüksek fiyatlara satılacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.