Ana sayfa Apple 2014’ün En İyi iOS Uygulamaları Açıklandı

2014’ün En İyi iOS Uygulamaları Açıklandı

PAYLAŞ

Apple 2014’te İngiltere’de en çok kazanan uygulamalar sıralamasını açıkladı. Apple geçen senenin en çok indirilen uygulamalarını açıkladı bunların arasında Minecraft, Ed Sheran ve Candy Crush Saga başı çekiyor.

Yıllık en çok ilgi gören iTunes listelerini açıklamak uzun bir zaman gerektiriyor bu zaman içerisinde milyonlarca veri toplanarak iTunes kazananları seçiliyor ve halka açıklanıyor.

Apple İngiltere verilerine göre Mojang firmasının Minecraft: Pocket Edition oyunu tüm güçlü rakiplerine rağmen başı çekiyor. iPhone ve iPad’lerde en çok ödeme alan uygulama Minecraft: Pocket Edition oldu. Bu uygulamaya rağmen Candy Crush Saga ve Clash of Clans uygulamaları da en çok kazananlar listesinde yerlerini alıyor. Candy Crush Saga iPhone’larda en çok kazanan uygulama olurken Clash of Clans tabletlerde en çok kazanan uygulama olarak listelerde yerini alıyor.

minecraft-pocket-edition

Facebook Messenger uygulamasını unutmuyoruz. Messenger uygulaması ise en çok indirilen ücretsiz uygulama listesinde birinci sırada yerini alıyor. Bunun yanında iPadler içinde Skype uygulaması en çok indirilen ücretsiz uygulamalar arasında kendine yer edinmiş durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.