Ana sayfa Mobil 3000 Dolarlık iPhone 6 Kılıfı Ön Siparişe Çıktı

3000 Dolarlık iPhone 6 Kılıfı Ön Siparişe Çıktı

PAYLAŞ

Lüks kılıf ve telefon üreticisi Gresso, iPhone 6 için ürettiği kılıfları ön siparişe çıkardı. Buraya kadar her şey normal. Ancak Gresso’nun iPhone 6 kılıfları 2000 dolar ve 3000 dolardan satılıyor. Yaklaşık olarak 1 Gresso kılıfı fiyatına 3 adet iPhone 6 alınabiliyor. Kılıfı bu kadar özel yapan şey, ki bizce hiçbir özelliği yok, titanyum alaşımdan yapılmış olması ve Gresso logosunun 18 ayar altından yapılması.

3000-dolara-iphone-kilifi-on-sipariste-1

CNC tezgahlarda yapılan Gresso iPhone 6 kılıfları tek parça alüminyum bloktan imal ediliyor ve 2 mm kalınlıkta oluyor. Tıpkı bir kutu gibi açılıyor ve cihazı içerisine yerleştiriyorsunuz. Bu sisteme kendileri manyetik kilitleme sistemi adını veriyor. Ve patentli olduğu söyleniyor. Cihaz içerisine tam oturduğu için aynı zamanda cihaza bir dayanıklılık da kattığı söyleniyor. Ahşap kutu içerisinde paketlenen kılıfların sunu oldukça güzel.

3000-dolara-iphone-kilifi-on-sipariste-2

Sadece 40 gram ağırlığında olan kılıf, iPhone 6’yı kabalaştırmadığı ve tuşların erişimini zorlaştırmadığı konusunda iddialı. Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.