Ana sayfa Dizi 46 Yok Olan Dizisinin ilk Bölümü Yayınlandı!

46 Yok Olan Dizisinin ilk Bölümü Yayınlandı!

PAYLAŞ

Yerli dizilerde alışık olmadığımız bir konuyu içeren 46 Yok Olan Dizisinin ilk Bölümü Yayınlandı! Yerli Breaking Bad dizi hakkında tüm detaylar haberimizde.

Uzun bir süredir merak edilen ve sosyal medya da Yerli Breaking Bad lakabıyla oldukça söz edilen 46 Yok olan dizisi bu akşam 1.bölümü ile izleyiciler ile buluştu. Dizinin birinci bölümünde olaylar anlatılırken, dizinin ana konusundan bahsedelim. Bu zamana kadar bir çok Türk dizisi karşımıza çıktı. Ancak ana konusu bilim ve aksiyon olan Türk yapımı bir dizi ekranlara gelmemişti. “Murat (Erdal Beşikçioğlu) adında bir bilim adamının, bitkisel hayattaki kız kardeşi Ezo’yu normal hayata döndürmek için yaptığı çalışmalar ve kendini kobay olarak bu anlamda feda etmesini” konu alan dizi,  sırlarla dolu.

46 Yok Olan Dizisi İlk bölümde ne oldu (Spoiler İçerir) Uzun zamandır bitkisel hayattaki kardeşini normal hayata döndürmek adına çalıştığı çalışmalar yapan Murat, oldukça farklı bir yaşama sahiptir. Bilimsel faaliyetlerde bulunan, bir üniversitede ders anlatan Murat, daha sonrasında televizyonda izlediği Şaman ayinlerinden etkilenir. Şaman ayinine katılmak ve kardeşine iyi geleceğini düşünerek bir psikiyatri ile anlaşır. Psikiyatri ile birlikte şaman ayinine katılır. Bu ayinde kendisine ikram edilen içeceği inceleyerek, kardeşini normal hayata döndürmek adına bu içeceği kullanır. Kendi hazırladığı karışımın kardeşine iyi geleceğine inanır. Öncelikle kendisini kobay olarak kullanır. Son olarak bu karışımı kardeşine içirir. Kardeşinin normal hayata dönmesini bekler.

47

46 Yok Olan Dizisinin ilk Bölümü Yayınlandı. Bilim’in yanı sıra bol bol aksiyonun da yer aldığı dizi de alışık olmadığımız sahneler karşımıza çıktı. Daha çok yabancı dizi tadında olan 46 Yok olan dizisi Star TV’de 1 saatlik formatıyla hikayesini izleyiciyle buluştu. İzleyiciden tam not aldı. Yapımını Nunova Film’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Akar var.

İlk bölümü Star Tv’de 23:30’da yayınlanan dizi, özellikle de sosyal medya da en çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Başrolde Erdal Beşikçioğlu‘nun yer aldığı dizinin tüm oyuncu kadrosu ise şu şekilde : Erdal Beşikçioğlu (Murat), Yasemin Allen (Selin), Melis Birkan (Ceyda), Saygın Soysal (Doğan), Berkan Şal (Salim), Metin Belgin (Ferit), Ayça Eren (Ezo) ve Selin Uludoğan (Sude). Bilim ve Aksiyon sevenlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ederim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.