Ana sayfa Akıllı Telefon 6000 Dolarlık Akıllı Telefon : 88 Tauri – Tonino Lamborghini

6000 Dolarlık Akıllı Telefon : 88 Tauri – Tonino Lamborghini

PAYLAŞ

Eğer akıllı telefonunuz da “lüks” hayat tarzınız gibi olsun istiyorsanız, herkesin kullandığı iPhone ile devam edemezsiniz! Öyle bir şeye ihtiyacınız var ki, sizin ne kadar özel biri olduğunuzu göstermeli. Burada da devreye 88 Tauri – Tonino Lamborghini giriyor. Süper lüks olarak tabir edebileceğimiz bu cihazdan daha pahalılarını görmüştük ancak 88 Tauri ismiyle çok dikkat çekiyor : Tonino Lamborghini

taurrii

Bu Android akıllı telefonlardan sadece 1947 tane üretildi ve emin olabilirsiniz ki sokakta yürürken bu telefondan bir başkasında daha olmayacak. Kötü habere gelirsek, telefonun fiyatı sadece 6000 dolar! Çelik ve deri kasadan oluşan telefonu bu arada Lamborghini arabalarıyla karıştırmayın. Markanın ismi Ferruccio Lamborghini‘den gelmiyor.

Peki, 88 Tauri‘de hangi teknik özellikler var? 5 inç ekran, 1920 x 1080 ekran çözünürlüğü, 2.3Ghz, dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, 3GB RAM ve 32 GB hafıza alanı. Kısacası, içindeki özelliklerini çok da büyütmeyin fiyatına bakarak. Telefon ilerleyen aylarda satışa çıkacak ve muhtemelen sadece sipariş üzerine yollanacak. 6000 Dolarlık bir telefonun çok nadir mağazalarda sergileneceğinden eminiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.