Ana sayfa İnternet Adile Naşit Doodle Oldu! Google’dan Adile Naşit Jesti

Adile Naşit Doodle Oldu! Google’dan Adile Naşit Jesti

PAYLAŞ
Adile Naşit Doodle Oldu!

Sinema tarihimizde önemli bir yere sahip olan, usta oyuncularımız arasına adını kazdıran Adile Naşit Doodle Oldu! Google’ın jestinin detayları haberimizde.

Türk sinemasında önemli bir yere sahip olan aynı zamada Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinde olan Adile Naşit doğum gününe özel Google, Doodle hazırladı. Adile Naşit Doodle Oldu! Google’a Türkiye’den giriş yapanlar Adile Naşit’in doğumunun 86. yılına özel Doodle ile karşılanıyor. Adile Naşit’e özel Google jesti haberimizde.

Adile Naşit Doodle Oldu!

Google’ın bu zamana kadar ki yaratıcı Doodle’ları sonrasında karşımıza çıkan Adile Naşit Doodle’ı kullanıcıların yüzünü güldürdü.

Yaratıcı tasarımlarıyla özel günleri unutmayan Google tarafından yapılan bu hareket Türk sinemasında önemli bir yere sahip olan usta oyuncu Adile Naşit severlerinin yüzünü güldürdü. 17 Haziran 1930’da doğan Adile Naşit, doğumundan 86 yıl sonra Google’ın hazırladığı Doodle aşağıda yer alıyor. Aynı zamanda Google’ın türkiye adresi : www.google.com.tr adresine giriş yaptığınızda da klasik Google logosu yerine Adile Naşit’e özel hazırlanmış Doodle’ı görebilirsiniz. 11 Aralık 1987’de hayata gözlerini yuman ünlü sanatçımız Adile Naşit, tekrardan sevenlerinin önüne şu Doodle ile çıktı;

Adile Naşit Doodle Oldu!Google tarafından hazırlanan Doodle sosyal medyanın gündeminde de yer aldı. Hafize Ana rolüyle gönüllerde taht kurmuş Adile Naşit’e hazırlanan Jest, şimdiden büyük beğeni topladı. Umarız ki Google bu tür jestlerini sıklıkla ülkemiz için uygular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.