Ana sayfa Akıllı Telefon Adını ve Soyadını Değiştirene Bedava iPhone 7!

Adını ve Soyadını Değiştirene Bedava iPhone 7!

PAYLAŞ
Adını ve Soyadını Değiştirene Bedava iPhone 7!

Apple’ın en yeni akıllı telefon modeli için en sıra dışı kampanya başlatıldı. Adını ve Soyadını Değiştirene Bedava iPhone 7 isimli kampanya çok konuşuluyor.

Ukrayna’da bir mağaza tarafından başlatılan kampanya dahilinde adını ve soyadını değiştirene bedava iPhone 7 kampanyası başlatıldı. Adını ve soyadını değiştirenlerin resmi belgeler ile bunu kanıtlaması sonrasında mağaza tarafından bedava iPhone 7 verilecek. Ukrayna’nın en popüler mağazalarından birisi geçtiğimiz günler de başlattığı kampanya ile kendinden fazlasıyla söz ettirmeye başladı.

iPhone 7 için bu zamana kadar başlatılan tüm kampanyaları unutturacak nitelikte olan bu kampanya oldukça farklı. “1 Grivnaya iPhone 7 Sahibi olmak ister misin?” sloganıyla başlatılan kamyanın tek şartı var, o da adını ve soyadını Sim Phone olarak değiştirmek. Yani mağaza, adını Sim Phone olarak değiştiren müşterilerinden ilk 5 kişiye iPhone 7 verecek. Adınızı soyadınızı değiştirdikten sonra resmi belgeler ile 1 grivnaya (10 kuruşa) iPhone 7 sahibi olunabilecek.

Adını ve Soyadını Değiştirene Bedava iPhone 7!

Apple iPhone 7’nin Ukrayna fiyatına baktığımız zaman 23.449 grivna olarak görünüyor. Bu da Türkiye fiyatıyla 2.890 TL civarına geliyor. Mağaza müşterilerinden ilk 5 kişi adını ve soyadını Sim Phone olarak değiştirmek için ise sadece 120 Grivna ödeyecek. Bu da 15 TL civarlarına geliyor.

Ukrayna da yasalar gereği 16 yaşını dolduran bireyler adını ve soyadını değiştirme hakkına sahip olabiliyor. Bu işlemleri yapanların başvuru sonuçları ise 3-6 ay arasında sonuçlanıyor. Adını ve Soyadını Değiştirene Bedava iPhone 7 Kampanyasının asıl oluşturulma sebebi para biriminin değer kaybettiğini ön plana çıkarmak.

apple-top

Ukrayna para birimi, Kırım’ın ve Ukrayna’nın doğu bölgelerinin Ruslar tarafından işgal edilmesi ile bir hayli fazla değer kaybetti. Ukraynalılar iPhone 7 almak için 5 aya yakın bir süre çalışmalı ve bunun yanı sıra aylık maaşına hiç dokunmamalı.

Ukrayna da maaşlar 200 dolar civarında. iPhone 7 fiyatı ile maaşı kıyasladığımız zaman Ukrayna da iPhone 7 kullanımı bir hayli az olacak diyebiliriz. Kampanyanın bir diğer yapılış amacı da mağazanın isminin daha da bilinir hale getirmek, mağazadaki canlılığı arttırmak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.