Ana sayfa Android Adobe Uygulamaları Android’te!

Adobe Uygulamaları Android’te!

PAYLAŞ

iOS kullanıcılarının uzun zamandır kullandığı ve tasarımsal açıdan olsun, işlevsel açıdan olsun birçok takdiri üzerinde toplayan Adobe’un uygulamaları sonunda Android kullanıcıları ile buluştu. Özellikle iPadler ile kullanılması kullanıcı açısından daha rahat ve estetik olan Adobe’un dört uygulaması Android kullanıcıları ile buluştu.

Adobe Photoshop Mix, Adobe Shape CC, Adobe Brush CC, ve Adobe Color CC uygulamaları an itibariyle Google Play Store’dan ulaşılabilir. Bilmeyenler için kısa kısa bu uygulamaları ve neler yapabildiklerini sizler için açıkladım:

Adobe Color CC, çektiğiniz bir fotoğraftaki renk tonlarını elde etmeye ve daha sonra kullanabilmek için Adobe’un Illustrator, InDesign ve Photoshop gibi uygulamalarına aktarma görevini üstleniyor.

Adobe Shape CC uygulaması ile çektiğiniz bir fotoğrafı bileşenlerine ayırır. Daha doğru tabiri ile vektörlerine ayırır. Siyah-beyaz çizim gibi. Bu vektör grafikleri ile daha sonra istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.

Adobe Brush CC uygulaması ise biraz daha profesyonellere yönelik diyebilirim. Çektiğiniz fotoğrafları fırça paletlerine dönüştürüyor. Ve bu fırçaları ise diğer tüm Adobe uygulamalarında kullanabiliyorsunuz.

Adobe Photoshop Mix ise tüm yan uygulamaları birleştirebileceğiniz bir ortam. Her türlü efekt, kesme, profesyonel düzenleme işlemini bu uygulama aracılığıyla yapabiliyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.