Ana sayfa Uygulama Agar.io Artık Mobil Platformlarda!

Agar.io Artık Mobil Platformlarda!

PAYLAŞ

Son zamanlarda oldukça popülerleşen web tabanlı oyunlardan olan Agar.io oyununun mobil platformlara gelmesi için büyük bir istek vardı ve sonunda mobil platformlardan ikisine ( iOS – Android ) gelmiş durumda. Web tabanlı oyunların dibe çöktüğü dönemde yükselişin adı olan Agar.io’nun başarısının ardında basitlikten öte herhangi bir şey bulunmuyor.

iOS’teki Osmoz ile aynı mantığa sahip olan oyun, sizi ilk başta küçük bir daire şeklinde oyuna sokuyor ve boyutunuz ile hareket kabiliyetiniz ters orantılı. Eğer hiç oynamadıysanız tarayıcınıza Agar.io yazıp misafir olarak giriş yapıp oyunu deneyip oynayabilirsiniz.

Agariomobil

Çoğu oyun yayıncısının bekleme aşamasındayken can dostu olan Agar.io belki de bu şekilde yayıldı diyebiliriz. İlgi gösteren kitlenin çığ gibi büyümesi de artık yalnızca bir oyundan ibaret olmadığının kanıtı olabilir. Örnek olarak Türkiye’de ciddi bir ilgi var ve bu ilginin sonucunda Türkiye’ye özel bir sunucu dahi açıldı.

Mobil sürümünde ilk başlarda göze çarpan eksiklikler yok değil. Sunucu seçemiyor oluşunuz en büyük eksikliklerden biri. Uygulama bu negatif ayrıntı dışında gayet iyi ve sorunsuz diyebiliriz. Kontroller elbet mobil platform olduğu için zor fakat Agar.io çılgınlığının büyümesinin önündeki en büyük engel mobil uygulamasının da yayınlanmasıyla kalktı. Bakalım bundan sonra ne olacak?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.