Ana sayfa Oyun Agario Yapımcılarından Yeni Oyun: Slither.io

Agario Yapımcılarından Yeni Oyun: Slither.io

PAYLAŞ

Yeni web tabanlı oyun Slither.io çıktı. Agario Yapımcılarından Yeni Oyun: Slither.io Yayınlandı! Oyun web ve mobil için yayınlanmış durumda. 

Geçtiğimiz aylarda web tabanlı oyun Agar.io beklenenden fazla bir şekilde ilgi gördü. Zamanla yeni ve farklı versiyonları ile tekrar tekrar kullanıcıların karşısına çıkan bu oyunda sistem hep aynı. İlk bakışta çok kolay gibi görünüyor ancak her şey dışarıdan bakıldığı gibi kolay olmuyor. Bir yeni sürümlerinden ya da versiyonlarından bir tanesi olan oyun ise Slither.io. Dediğimiz gibi oyunda sistem aynı Agar.io gibi. Ancak bunda büyük olan küçük olanı yiyemiyor.

Agario Yapımcılarından Yeni Oyun: Slither.io

Bildiğiniz gibi Agar.io’da siz kendinizden küçük olan oyuncuları yiyebiliyordunuz yani öldürebiliyordunuz. Sizden büyük olan bir oyuncuya geldiğinizde ise oyun dışı kalıyordunuz. Yeni yapılan oyunda durumlar biraz daha değişik. Bu oyunda büyüklük veya küçüklük önemli değil. Oyun içerisinde efsane olan yılan oyunu, farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Oyunda yılansınız ve büyüklüğünüz ne olursa olsun, diğer oyuncuların yani yılanların önünü keserek kendinize çarpmasını sağlıyorsunuz. Sonuç olarak da çarptığınız yılanı yok ediyorsunuz. Yılan çarpma sonrası patlıyor ve patlama sonrası öldüğü yerde kendi parçalarını bırakıyor ve o parçaları yiyebiliyorsunuz. Yeni oyun Slither.io’yu böyle geliştirmişler. Arka plan arayüzü biraz karanlık olsa da zaman içerisinde oyunun oynanmasında büyük artış görülecektir. Agar.io’da olduğu gibi burda da amaç sadece büyümek ve listede zirvede yer almak.

asd

OyunAgar.io’dan ilham alınarak yapıldı diyoruz ama, bir dönemin efsanevi oyunu yılan oyununu es geçmemek lazım. Agar.io bile bu yılan oyunundan esinlenerek tasarlanmış. Şimdi de Slither.io ile oyun severler karşısında. Slither.io’yu hem web üzerinden, hem iOS hem de Android üzerinden kolayca oynayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.