Ana sayfa Oyun Age Of Empires 4 Duyuruldu!

Age Of Empires 4 Duyuruldu!

PAYLAŞ
Age Of Empires 4 Duyuruldu!

Uzun zamandır merakla beklenen Age Of Empires 4 duyuruldu! Oyunun merakla beklenen tanıtım videosu ve bu video ile beraber detaylar da karşımıza çıktı.

Microsoft’un geçtiğimiz haftalarda müjdelediği, yılların eskitemediği oyun, tekrardan karşımıza çıkıyor. Geliştirilmiş grafikler, daha gelişmiş savaş stratejileri ve daha bir çok yeniliği barındıran Age Of Empires 4 Tanıtım videosu da geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Merakla beklenen detaylar da video ile beraber ortaya çıktı.

Windows’un Youtube kanalı aracılığıyla tanıtılan oyuna baktığımız zaman, grafiklerin tamamen değiştirilmiş olması dikkat çekiyor. Serinin uzun bir ara sonrasında tekrardan oyun piyasasına dönüyor olması tabi ki fazlasıyla heyecan verici. Oyuncuların bir çoğu oyundaki strateji değişikliklerine karşıydı. Ancak grafiksel değişikliklerin yanı sıra, oyuna farklı stratejilerin gelmesi, daha oynanabilir olacak.

Age of Empires 4 Duyuruldu!

Yıllarca beklenen serinin 4. oyunu Age Of Empires: Definitive Edition tanıtım videosundan yola çıkarsak, Antik Yunan ve Roma tarihine dikkat çekilecek.

Oyun içerisinde müzikler, grafikler, stratejiler, görevler ve konular tamamen değiştirilmiş gibi görünüyor. Oyunun sadece Windows işletim sistemli cihazlarda çalıştırılabilir olacağını hatırlatalım. Gamescom 2017’ye özel olarak tanıtılan oyunun dikkat çeken tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.