Ana sayfa Oyun Age of Empires Definitive Edition Duyuruldu!

Age of Empires Definitive Edition Duyuruldu!

PAYLAŞ
Age of Empires Definitive Edition Duyuruldu!

İlk olarak 20 sene önce oyuncuların karşısına çıkan Age of Empires serisinin yeni oyunu Age of Empires Definitive Edition duyuruldu! İşte tüm detaylar.

Microsoft Studios’un 20 yıl önce oyuncularla buluşturduğu Age of Empires, geri dönüyor! 1997 yılında oyunun piyasaya sürülmesi ile beraber, bir çok bilgisayarda oyuncuların karşısına çıkmıştı. Aradan geçen tam 20 sene sonra, Microsoft yeni bir haber paylaştı.

E3 2017’de yeni ürünleri ve oyunlarla dikkatleri çeken şirket, Age of Empires Definitive Edition’i tanıttı. Windows 10 platformunda yer alacak olan oyun, 4K grafikler ve senaryosuyla dikkat çekecek. Yıllar önce karşımıza çıkan oyunun, yenilerek tekrar karşımıza çıkması sektörde büyük bir etki yarattı.

Age of Empires Definitive Edition Duyuruldu!

Microsoft Studios’un sevilen oyunu kapsamlı bir grafik güncellemesi ve Xbox live desteği ile gelecek. Oyunda yer alan senaryoya bağlı olarak Xbox live başarıları kazanılabilecek. Ayrıca oyun içerisindeki müziklerde yenilenmiş olacak.

Microsoft ayrıca Multiplayer desteğini de karşımıza çıkarıyor. Age of Empires Definitive’in betası, Age insider adıyla şuradan kayıt almaya başlamış. Sizde kayıt yaparak oyunun kapalı betasına katılabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.