Ana sayfa Apple AirPods Kulaklıkların Satış Tarihi Ertelendi!

AirPods Kulaklıkların Satış Tarihi Ertelendi!

PAYLAŞ
AirPods Kulaklıkların Satış Tarihi Ertelendi!

Henüz açıklanmayan bir sebepten dolayı Apple’ın merakla beklenen yeni ürünü AirPods Kulaklıkların Satış Tarihi Ertelendi! İşte detaylar.

Apple’ın merakla beklenen yeni kulaklığına dair açıklamalar geldi. Apple biliyorsunuz ki bugün yeni Macbook Pro tanıtımı ile karşımıza çıkacak. Bu tanıtımda herkes tarafından merakla beklene bir ürün vardı. Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile beraber yeni kulaklığı AirPods’u da tanıtmıştı. Bu kulaklığa dair henüz bilinmeyen yazılım veya donanım sorunundan dolayı AirPods Kulaklıkların Satış Tarihi Ertelendi!

Apple tarafından medyaya yapılan açıklamalara baktığımız zaman AirPods’un henüz satışa hazır olmadığı ve bunun için bir süre daha zamana ihtiyaçları olduğu söyleniyor. Fiyatıyla oldukça çok konuşulan Apple AirPods Kulaklıkların Satış Tarihi Ertelendi!

AirPods Kulaklıkların Satış Tarihi Ertelendi!

Neden olduğu henüz bilinmiyor. Farklı kaynaklara göre cihazın iPhone modellerine eşleşme problemleri olduğu belirtiliyor. AirPods’un satışa çıkmadan önce tüm sorunlarının giderilmesi oldukça önemli. Lakin Apple ekim sonu gibi satışa sunacağını belirttiği AirPods’un satışını ertelemek ile aslında firma prensiplerini de korumaya almış oldu.

AirPods kulaklıkları ilk defa duyanlar için hatırlatalım. Apple tarafından iPhone 7 modelleri ile beraber tanıtılan bu kulaklık kablosuz çalışıyor. Bluetooth bağlantısı üzerinden eşleşebilen kulaklık 24 saate kadar pil ömrüne sahip. Ayrıca Apple’ın bu cihaz için özel olarak geliştirdiği W1 yongası da bu kulaklıkta bulunuyor. 779 TL fiyat etiketiyle Ekim ayında satışa sunulması planlanan AirPods’larda görünen o ki aksamalar meydana gelecek. Şimdilik farklı bir açıklama gelmez ise, bu açıklama sonrasında AirPods kulaklıkların ekim ayında çıkmayacağını söylemek mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.