Ana sayfa Akıllı Saat Akıllı Saat ile Cs 1.6 Oynayan Adam!

Akıllı Saat ile Cs 1.6 Oynayan Adam!

PAYLAŞ

Android cihazlara Counter Strika 1.6 yüklemesini gördük. Ancak daha ilginç bir şekilde Akıllı Saat ile Cs 1.6 Oynayan Adam karşımıza çıktı!

Geçtiğimiz günler de Android cihazlar da Counter Strike oynamaya dair bir çok kullanıcı video çekmiş ve yayınlamıştı. Bir zamanların vazgeçilmezi olan Counter Strike 1.6, bilgisayarda ki haliyle Android cihazlar da çalıştırılıyordu. Şimdi bahsedeceğimiz adam ise Akıllı saatine CS 1.6’yı yükleyerek oynadı. Bunu bir de videoya kaydetti. Dave Bennett isimli Youtube kullanıcısı, Android cihazlardan sonra Android Wear işletim sistemine sahip Akıllı saat ile nasıl Cs 1.6 oynanabileceğini gösterdi.

Dave Bennett’in kendi Youtube kanalında yayınladığı video bir süre sonra sosyal medya da konuşulmaya başladı. Tabii ki Akıllı saatte CS 1.6’yı doğru düzgün oynayamazsınız. Hatta hareket edebilirseniz helal olsun. Ancak adamın bu oyunu akıllı saate yükleyip, daha sonrasında bu şekilde bir video ile karşımıza çıkması, oldukça şaşırtıcı oldu.

Akıllı Saat ile Cs 1.6 Oynayan Adam!

Muhtemelen başlığı okuduktan sonra hadi canım sende, diyenleriniz olmuştur. Şaka değil gerçek. Dave’in kaydettiği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yayınladığı video sonrasında kullanıcı, Akıllı Saat ile Cs 1.6 Oynayan Adam ünvanına sahip oldu. Akıllı saat ile CS oynanılır mı? sorusunun cevabını veren bu adamı, işsizliğinden dolayı tebrik ediyoruz, ancak bu soruyu yanıtladığı için de teşekkür ediyoruz. Cs 1.6’yı telefonuma yükledim diyenlere çok sert bir cevap olmuş. Helal olsun harbiden.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.