Ana sayfa Mobil Akıllı Telefonları Hızlı Şarj Edebilen Harici Batarya: Petalite Flux

Akıllı Telefonları Hızlı Şarj Edebilen Harici Batarya: Petalite Flux

PAYLAŞ

Akıllı telefon kullanan insanların günümüzde en büyük problemlerinden birisi şarj ömrünün ihtiyaçlarını karşılamaması ve en kritik zamanlarda tükenmesiyle işlerinin yarım kalması olarak görülüyor. Teknoloji sektörü uzun zamandır giyilebilir teknoloji cihazları ile bu sıkıntıların önüne geçmek için çalıştırmalarını sürdürürken geçtiğimiz günlerde Indiegogo‘da tanıtılan Petalite Flux oldukça ilgi çekecek bir ürüne benziyor.

Petalite Flux, piyasaya “Dünyanın en hızlı şarj yapabilen akıllı telefon harici bataryası” sloganıyla iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Ayrıca ürünün tasarımcıları bu ürünü geliştirirken elektrikli arabalardan ilham aldıklarını belirtiyorlar.

2

Petalite Flux ile akıllı telefonlarınızı tam 15 dakika içinde 2600 mAh‘lik bir bataryayı %100 seviyesinde şarj edebilme imkanına erişebiliyorsunuz. 2A akım kullanmak yerine 10A akım kullanan cihaz ile iPhone 6 Plus, Samsung Galaxy Note 4 gibi akıllı telefonları neredeyse %100’e yakın bir oranda şarj edebilmeniz mümkün oluyor.

Küçük ebatları ile gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz Petalite Flux ile şarj ihtiyacınızın olduğu her yerde sağlıklı bir şekilde akıllı telefonlarınızı şarj edebilirsiniz. Umarız bu ürün ülkemizde de kısa süre içinde satışa geçerek bir çok insanın ihtiyacını pratik bir şekilde karşılamaya başlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.