Ana sayfa Oyun Alienware Area-51 : Altıgen Oyuncu Bilgisayarı Duyuruldu

Alienware Area-51 : Altıgen Oyuncu Bilgisayarı Duyuruldu

PAYLAŞ

Oyuncular için bilgisayar üreten Alienware yeni masaüstü bilgisayarını duyurdu. Tasarımsal olarak daha önce gidilmemiş bir yolu tercih eden Alienware, altıgen tasarıma sahip yeni masaüstü bilgisayarının satışa hazır olduğunu açıkladı. Son derece yüksek donanımlara destek veren Area-51 isimli masaüstü sistem, seçilebilir konfigürasyonlar ile satın alınabiliyor.

alienware-area-51-masaustu-2

Geçtiğimiz yıl Apple’ın silindir şeklindeki iMac bilgisayarıyla birlikte başlayan alternatif tasarımlara sahip bilgisayarlardan bir tanesi olan Alienware Area-51, sahip olduğu tasarımı bir avantaja dönüştürmeyi başarmış durumda. Şekli itibariyle içerisinde yer alan alanı akıllıca kullanan mühendisler, 3 adet ekran kartının sığabileceği bir kasa yapısı meydana getirmiş.

Intel Haswell-E işlemcileriyle birlikte satılan Area-51, 3 adet Nvidia GeForce GTX 980, 2 adet GeForce GTX Titan Z veya tercihe bağlı olarak 3 adet AMD Radeon R9 290X ekran kartı seçenekleri ile satın alınabiliyor. 32 GB DDR4 RAM desteği sağlayan bilgisayar tam anlamıyla bir performans canavarı. Disk konusunda da birden fazla SSD disk için gerekli boş alana sahip olan bilgisayar, sıvı soğutma sistemiyle tüm bu donanımı optimum sıcaklık değerlerinde çalıştırabiliyor.

alienware-area-51-masaustu-3

Dual band Wi-fi, Bluetooth, Killer Gigabit Ethernet, Windows 8.1 Pro işletim sistemi ve AlienFX gibi özelliklere de sahip olan Alienware Area-51, 1700 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıkacak. Alienware tarafından bu canavar hakkında yayınlanan video ise şu şekilde ;

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.