Ana sayfa Sosyal Medya Amanda Cerny Yozgatlı Dayının Tweetine Cevap Verdi!

Amanda Cerny Yozgatlı Dayının Tweetine Cevap Verdi!

PAYLAŞ
Amanda Cerny Yozgatlı Dayının Tweetine Cevap Verdi!

Vine fenomenleri arasında yer alan Amanda Cerny Yozgatlı Dayının Tweetine Cevap Verdi! İşte Amanda Cerny ve Cafer abimizin konuşması!

Sosyal medya da her geçen gün yeni bir olay karşımıza çıkarken bu sefer ki olay da herkesi şaşırtan bir durum ortaya çıktı. Vine’în en popüler güzellerinden Amanda Cerny’i Yozgat’a davet eden Cafer Lalek isimli vatandaş sosyal medyanın gündemine oturdu.

Adeta öz güveni ile tüm dikkatleri üzerine çeken abimize Amanda’dan cevap gelince tüm sosyal medya alemine yeni bir fenomen doğmuş oldu. Sosyal medya da en çok takip edilen ünlülerden olan Amanda Cerny, aktif kullandığı Twitter hesabında bir fotoğraf paylaştı ve bu fotoğrafın altına da Island Life yazdı.

Amanda Cerny Yozgatlı Dayının Tweetine Cevap Verdi!

Amanda’nın takipçileri arasında yer alan Cafer abimiz burada devreye girdi. 1991 doğumlu olan Playboy güzelinin paylaştığı fotoğrafa Yozgat’a gelirsen seni bir gün misafir edebilirim tweetini attı. Olay da zaten burada başladı.

Twitter’dan  etkileşim gönderen Cafer abimiz daha sonra Amanda’dan cevap aldı. Ada hayatı fotoğrafını paylaşan Amanda cafer abinin bu teklifine karşılık tweet gönderdi. Hiç kimsenin beklemediği bir anda “Bing gerçekten bunu çevirmekte oldukça berbat haha..Ama benim anladığım kadarıyla beni Türkiye’ye davet ediyorsun” cevabını gönderdi.

Cafer abimizin bu davranışı sonrasında, özgüven patlaması veya daha farklı kötü laflar söyleyenler böylelikle Amanda’dan gelen cevap karşısına oldukça şaşırdı. Olay sonrasında Amanda’dan gelen cevap ile Cafer abimiz “türkçen yog mu” karşılığını verdi. Ancak buna karşılık bir cevap alamadı. Kısa bir süre sonra abimiz adeta sosyal medyanın yeni fenomeni oldu. Daha sonrasında bir çok kullanıcı bu olay hakkında tweet attı.

Amanda Cerny cafer abimizin bu daveti sonrasında Yozgat’ı ziyarete giderse şaşırmayacağız. Sosyal medya tüm gün bu olayı konuşurken bayrak asan dayı bu sefer de Cafer abimizin fotoğrafını astı..Hatta kısa bir süreliğine de olsa Türkiyenin en çok konuşulan konularından bir tanesi olmayı da başardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.