Ana sayfa Sosyal Medya Amanda Cerny Yozgatlı Dayıya Evlenme Teklifi Etti!

Amanda Cerny Yozgatlı Dayıya Evlenme Teklifi Etti!

PAYLAŞ
Amanda Cerny Yozgatlı Dayıya Evlenme Teklifi Etti

Tüm sosyal medya dünyaca ünlü model Amanda Cerny ve Yozgatlı dayımızı konuşurken Amanda Cerny Yozgatlı Dayıya Evlenme Teklifi etti. İşte detaylar.

Geçtiğimiz saatlerde Cafer Lalek isimli dayımızın Amanda Cerny’e attığı tweet gündeme oturmuştu. Amanda Cerny’den cevap gelecek mi konuları popüler olurken Amanda Cerny geçtiğimiz saatlerde cevap vermişti. Olay şimdi başlıyor derken bu sefer’de Amanda Cerny’den Cafer dayıya evlilik teklifi geldi.

Olay hakkında hiç bir bilgisi olmayanlar için şu şekilde özet geçebiliriz. Yozgatlı bir abimiz dünyaca ünlü vine fenomeni Amanda Cerny’i Yozgat’a davet etti. Daha sonrasında Yozgata daveti oldukça konuşulan dayımıza Amanda’dan cevap geldi. Ardından Cafer abimiz tekrardan tweet attı ve Türkçen yogmu dedi. Sosyal medya buraya kadar şok olmuşken gündeme yeniden oturacak bir tweet daha geldi.

Amanda Cerny Yozgatlı Dayıya Evlenme Teklifi Etti!

Amanda sosyal medya hesabı üzerinden Cafer dayımıza yeni bir tweet daha attı. Amanda Cerny Yozgatlı Dayıya Evlilik Teklifi Etti! Yozgatlı dayımız konu hakkında hala sessizliğini koruyor. Kendisi uzun vadeli bir şok geçirmiş olabilir. Amanda Cerny’den Cafer abimize evlilik teklifi sosyal medyanın yeni konusu olacak.

Amanda Cerny bu tweet sonrasında “Will you marry me? Benimle evlenir misin” sözlerini kullandı. Cafer abimize twitter üzerinden evlenme teklifi eden Amanda Cerny yaklaşık 20 bin etkileşim alırken paylaştığı fotoğraf ile de gündeme oturdu. Amanda elinde pırlanta ile ciddi ciddi evlenme teklifi etti.

Amanda Cerny’den Yozgatlı Dayıya Evlenme Teklifi!

Tekrardan gördük ki olay oldukça ciddi arkadaşlar. Cafer abimizin tweeti sonrasında takipçi sayısı şu anda 10 binlere yaklaştı. Aynı zamanda Amanda Cerny’in Türk takipçisi de bir hayli arttı. Olayların en sonunda Amanda Cerny Yozgatlı Dayıya Evlenme Teklifi etti. Bakalım son durum ne olacak, cafer abimiz bu konu hakkında nasıl bir tweet atacak. Cafer abimizin bu konudaki tavrı ne olacak dersiniz? Amanda Cerny Yozgat’a gelin mi gidiyor, hep beraber bu tweet sonrasında öğreneceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.