Ana sayfa Sosyal Medya Amanda ve Yozgatlı Dayıya Yapılmış 10 Photoshop Çalışması

Amanda ve Yozgatlı Dayıya Yapılmış 10 Photoshop Çalışması

PAYLAŞ
Amanda ve Yozgatlı Dayıya Yapılmış 10 Photoshop Çalışması!

Sosyal medyanın çifte kumruları Amanda ve Yozgatlı Dayıya Yapılmış 10 Photoshop Çalışması ile karşınızdayız. İşte o görseller.

Geçtiğimiz gün başlayan ve adeta sosyal medyanın gündemine oturan Amanda CernyYozgatlı dayı muhabbetlerine bir yenisi daha eklendi. Dayımızın Yozgat’a daveti sonrasında gelişen olaylar zincirinde Amanda Cerny evlenme teklifi etmiş ve Yozgat’da hayatının aşkını bulduğuna dair de bir tweet atmıştı.

Sosyal medyanın gündemine oturan Amanda Cerny evlenme teklifi sonrasında dayımız ve Amanda’nın photoshop çalışmalarını yapmakta bizlere düştü. Teknovi.com ekibi olarak Amanda ve Yozgatlı Dayıya Yapılmış 10 Photoshop Çalışması ile karşınıza çıkıyoruz.  Photoshop görsellerinin tamamını düzenledik, suratları değiştirdik.

Amanda ve Yozgatlı Dayıya Yapılmış 10 Photoshop Çalışması!

Sosyal medya üzerinden oldukça yoğun bir ilgiye sahip olan ikili konu hakkında hala daha yazışmaya devam ediyor. Amanda Cerny ve Yozgatlı Cafer dayımıza burdan selamlarımızı gönderiyor ve sizleri Amanda ve Yozgatlı Dayıya Yapılmış 10 Photoshop Çalışması ile baş başa bırakıyoruz. Dayımızın tek fotoğrafı olduğu için biraz sıkıntılı.

amanda-4 gelin gorsel-2 gorsel-3 gorsel-4 gorsel-5 gorsel-6 gorsel-10 gorsel9 manda

Yukarıdaki photoshop çalışmalarının tamamı teknovi.com editörleri tarafından hazırlanmıştır. İçeriğin izinsiz kopyalanması, görselin kopyalanması kesinlikle yasaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.