Ana sayfa Donanım Ekran Kartları AMD Yeni Ekran Kartı Sürücüsü Catalyst Omega ile Performans Artışı Yakalayın

AMD Yeni Ekran Kartı Sürücüsü Catalyst Omega ile Performans Artışı Yakalayın

PAYLAŞ

AMD, yeni ekran kartı sürücüsü ile kullanıcılarının yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Sürücü güncellemeleri konusunda uzun süredir yoğun olarak çalışan AMD, Catalyst Omega isimli yeni sürücüsünü geçtiğimiz günlerde bir hata sebebiyle yayınlayarak hemen ardından ortadan kaldırmıştı.

Yeni gelecek olan sürücü güncellemesi ile birlikte üst seviyede performans artışı ve yeni özellikler gelmesi bekleniyor. Performans olarak yüksek bir artış sağlayacak olan bu güncelleme yeni nesil ekran kartları üzerinde %19‘a varan performans artışları sağlarken, Fusion işlemci sahipleri için ise %29 oranlarına kadar performans artışı sağlayacak.

AMD-Catalyst-Omega-Driver_1080P-Detail-Enhancement

Oyuncular için oldukça önemli olan bu güncelleme ile birlikte düşük çözünürlük üzerindeki grafiklerin daha keskin ve detaylı gözükmesini sağlayacak ve oyunların kalitesini arttıracak.

Fluid Motion özelliği üzerinde çalışmalarını sürdüren AMD, dahili ekran kartları için 1080p detay geliştirme özelliğini de sunuyor. Destek vermeyen oyunların da SSAA teknolojisinden faydalanabileceği bu güncellemenin çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.