Ana sayfa Android Android 7.0 Nougat Güncelleme Tarihi Belli Oldu!

Android 7.0 Nougat Güncelleme Tarihi Belli Oldu!

PAYLAŞ
Android 7.0 Nougat Güncelleme Tarihi

Android’in merakla beklenen yeni güncellemesi Android 7.0 Nougat’a dair güncelleme detayları gelmeye devam ediyor. Kullanıcıların merakla bekleyişi sürerken Android 7.0 Nougat Güncelleme Tarihi Belli Oldu! Android kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi olan sistem güncelleme sorunu devam ediyor.

Android’in merakla beklenen yeni sürümü hakkında detaylar gelirken bu sefer de Android 7.0 Nougat’ın ne zamana çıkacağı açıklandı. İlk olarak Google’ın kendi cihazları olan Nexus cihazlar da yayınlanacak olan güncelleme daha sonrasında ise farklı Android cihazlarında karşımıza çıkacak.

Android 7.0 Nougat Güncelleme Tarihi Belli Oldu!

Nexus cihazlar arasında Huawei Nexus 6P ve LG Nexus 5P için 22 Ağustos 2016 tarihinde yayınlanacak olan güncelleme sonrasında ise Android One platformondaki cihazlar için güncelleme başlayacak.

Şu an için diğer Android modellerine ne zaman güncelleme yapılacağı konusunda herhangi bir net bilgi yok. Ancak 2016 yılı bitmeden Samsung tarafında Galaxy Note 7 başta olmak üzere bir çok cihaza güncelleme dağıtılacak.

Galaxy S7 Edge, Galaxy S7, LG G5, LG G5 SE, HTC 10, HTC One M9, Sony Xperia X Performance, Xperia X, Xperia XA, Huawei P9 ve Mate 8 gibi cihazlar bu güncellemeyi bu yıl içerisinde alabilir. Ancak bu cihazlar dışındaki akıllı telefonlar hakkında aynı şeyi söylememiz pek mümkün görünmüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.