Ana sayfa Android Android için 3 Farklı Caps Yapma Uygulaması

Android için 3 Farklı Caps Yapma Uygulaması

PAYLAŞ

Android telefonlara caps yapma uygulaması yükleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Sosyal ağların vazgeçilmezi olan caps akımı yani kırmızı şeritli fotoğrafları Android telefonunuzdan nasıl yapacağınızı anlatacağız. Android için caps yapma uygulaması denince bazı uygulamalar akla geliyor. Telefondan caps yapmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Bu yazımızda sizlere 3 farklı caps yapma uygulaması tanıtacağız. Bizim tanıtacaklarımız dışında başka caps yapma uygulamaları da var tabii ki ancak sadece Android için en popüler caps yapma uygulamalarını sizlerle paylaşacağız.

Android Caps Yapma Uygulamaları

1- CapsMatic (İndir – Google Play Store)

Android için ücretsiz caps yapma uygulamaları arasında aslında en popüler olanlardan bir tanesi CapsMatic. Son derece basit bir şekilde galerideki fotoğraflarınızı kullanarak caps yapmak mümkün. CapsMatic uygulamasının boyutu sadece 2.6MB ve 10.000’den fazla kişi tarafından indirilmiş.

CapsMatic ile yaptığınız caps resimlerini Facebook, Twitter ve Instagramda kolayca paylaşabiliyorsunuz. Pharos Digital tarafından hazırlanan uygulama Android 2.3.3 sürümü üzerindeki tüm cihazlarınızla çalışıyor.

Android Caps Yapma Uygulaması : CapsMatic

2- Caps Yapıcı (İndir – Google Play Store)

KaracaSoft tarafından yayınlanan Caps Yapıcı isimli uygulama, bir önceki uygulamaya göre daha popüler ve daha fazla detay sunuyor. Uygulamanın Google Play sayfasında videolu olarak nasıl caps yapacağınıza ilişkin detaylı bir anlatım mevcut. 1.4MB boyuta sahip uygulama 100.000’den fazla kişi tarafından indirilmiş ve daha popüler.

Çok satırlı caps yapma, yazı konumunu ayarlayabilme, caps yaparken yazı fontunu değiştirme gibi ek özellikler sağlıyor. Caps Yapıcı ile telefonunuzun ve tabletinizin ekranını yatay olarak kullandığınızca yaptığınız caps resminin önizlemesini görebiliyorsunuz. Google Play üzerindeki 5 yıldızlı değerlendirme sisteminden 4.1 yıldız alarak oldukça başarılı bir uygulama diyebiliriz.

Caps Yapıcı Android caps yapan uygulama

3- Caps Yap (İndir – Google Play Store)

Caps Yap isimli uygulama da yine popüler caps yapma uygulamalarından bir tanesi. Yine 100.000 kişiden fazla bir kitleye ulaşmış ve 1.5MB boyuta sahip. Ancak Google Play’in değerlendirme sisteminde 3.9 puanda kalmış. Yani bir önceki Caps Yapıcı uygulaması daha çok beğenilmiş gibi duruyor.

5 farklı font ve yazı boyutunu değiştirme gibi özellikleri ile Caps Yap uygulaması, yine başarılı sayabileceğiniz Caps yapma uygulamalarından bir tanesi.

Caps Yap Android için caps uygulaması

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.