Ana sayfa Android Android İçin Matematik Sorusu Çözen Uygulama

Android İçin Matematik Sorusu Çözen Uygulama

PAYLAŞ
Daha önce iOS’da buna benzer uygulamalara sık rastlıyorduk. Şimdi bu uygulama Android cihazlar için tasarlandı. Şimdi matematik alanına ilişkin konularda geniş bir yelpazeye sahip olan bir  uygulama sağlayıcısı ortaya çıkmıştır. Bu uygulamanın adı  AutoMath  ve Google Play Store ‘ da Android için tasarlanmıştır.
AutoMath, kullanıcılarının çeşitli matematiksel sorularına cevaplar sağlayacak. Temel algoritma toplama, çıkarma, çarpma, bölme, eşitsizlik, denklem, trigonometri, cebir, sadeleştirme kökleri, gibi problemleri çözebilirsiniz. Polinomları, cebirleri, denklem sistemlerini ve diğer problemleri hesaplayabilirsiniz. Geliştirici gelecek sürümlerde ise grafik fonksiyonları, cebir, denklem sistemleri, ve dahil ek özellikleri vaat ediyor.
automath
Matematiksel problem tanımak için AutoMath uygulaması kamerayı kullanıyor.Ancak, AuttoMath el yazısı şeklinde yöneltilen soruyu algılayamıyor.Uygulamanın tek dez avantajı bu özelliği algılayamamasıdır. Güncellemeler sayesinde giderileceği söyleniyor.
AutoMath sayesinde çözemediğiniz problem ve soru kalmayacak. AutoMath meraklıları Play Store’da ücretsiz olarak bu uygulamayı indirebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Can, yazin icin cok tesekkur ederiz. Automath Photo app su anda el yazisi matematik sorularini okumuyor. Teknoloji takimimiz bu ozellik uzerinde calisiyor ve en kisa zamanda da kullanicilarin hizmetine sunulacak. Ilginiz icin tesekkur ederiz.

  2. Arkadaşlar merhaba, sadece uygulamayı indirdim ve sorularımı çok daha hızlı çözdüm. DENEMELİSİNİZ…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.