Ana sayfa Oyun Angry Birds 2 Geliyor

Angry Birds 2 Geliyor

PAYLAŞ

Mobil oyun dünyasının en çok indirilen ve en çok bilinen oyunlarından biri olan Angry Birds, bir zamanların fenomeniydi desek yanlış olmaz. Hala oynanıyor ve tutuluyor olsa da mobil oyun pazarına Supercell, Gameloft gibi firmaların girmesiyle bu pastada payı azaldı. Rovio, yaptığı son basın duyurusuyla Angry Birds 2’nin geleceğini duyurdu.

İlk kez 2009’da yayınlanan Angry Birds oyunu toplamda 2 milyardan fazla kez indirilmiş durumda. Angry Birds 2’nin bu değere ulaşmasının beklenmesi önümüzdeki 2-3 yıl içerisinde biraz zorlu gözükse de imkansız değil. San Francisco’da düzenlenecek bir konferans ile duyurulacak olan Angry Birds 2 için Rovio iddialı konuşuyor. Eski popülerliğini Angry Birds 2 ile yeniden yakalayacağını düşünen Rovio, yeni oyun hakkında detay vermekten kaçınıyor.

Supercell, Gameloft ve daha büyük oyun devlerinin mobil oyun pazarında ciddi payları olduğu malum. Bakalım Rovio, 28 Temmuz’da duyuracağı yeni Angry Birds oyunu ile pazarda eskisi gibi fırtına estirebilecek mi merakla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.