Ana sayfa Sosyal Medya Ankaradaki Patlama Sonrasında Sosyal Medya Yavaşladı!

Ankaradaki Patlama Sonrasında Sosyal Medya Yavaşladı!

PAYLAŞ

Ankara’da kısa bir süre önce meydana gelen Ankara da ki Patlama Sonrasında Sosyal Medya Yavaşladı! Herhangi bir açıklama yapılmazken işte detaylar.

Biliyorsunuz ki daha öncesinde de Ankara’da meydana gelen patlama sonrasında sosyal medyada bir takım kesintiler ve yavaşlamalar yaşanıyordu. Bu patlama sonrasında sosyal medya da yeniden yavaşlamalar meydana geldi. Ankara’nın kızılay ilçesinde Güven Park yakınlarında meydana gelen patlama da maalesef ki Ankara valiliği tarafından son yapılan açıklamada 25 kişi hayatını kaybederken, 75‘e yakın da yaralı olduğu biliniyor.

Ankarada yaşanan bu olay sonrasında sosyal medya’da yavaşlama meydana geldi. Facebook ve Twitter’a giriş yapmak isteyen kullanıcılar zaman zaman bu yavaşlamalar ile karşılaşırken bazı kullanıcılar da tüm internette sorun olduğunu belirtti.

Turk Telekom, Kablo Net, TurkNet, SuperOnline gibi altyapılarda yaşanan gecikme ve bazen giriş yapamama sorunları, şu an hala devam ediyor. Konu ile ilgili resmi bir açıklama gelmezken, tahminlere göre, geçen sefer olduğu gibi bu sefer de Ankara Patlamasından dolayı yavaşlamalar meydana geliyor. Yavaşlamalar zaman zaman meydana geliyor. Bu yüzden bir çok kullanıcı buna çözüm olarak VPN’i öneriyor. Siz de otomatik dns yerine farklı DNS yada VPN kullanarak bu yavaşlığın önüne bir nebze olsa geçebilirsiniz.

Ankara’da yaşanan terör saldırısı ile beraber patlama sonrasında hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, ailelerine sabır diliyoruz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.