Ana sayfa Apple Apple Anneler Günü Reklamı Yayınlandı!

Apple Anneler Günü Reklamı Yayınlandı!

PAYLAŞ

Günümüzün en popüler teknoloji şirketlerinden olan Apple Anneler Günü Reklamı Yayınlandı! Duygu dolu reklam filmi hakkında detaylar haberimizde.

Apple ve bu zamana kadar yaptığı farklı tarzda reklamları biliyoruz. Karşımıza farklı konseptlerde hazırladığı reklam filmleri ile çıkan apple bu sefer anneler gününe özel bir reklam filmi yayınladı. Anneler gününe özel yayınlanan reklam filminde, Apple iphone cihazlar ile çekilen farklı ülkelerden derlenmiş fotoğraflar bulunuyor.

Apple’ın bu zamana kadar yaptığı reklam filmlerine bir yenisi daha eklendi. Özel günler konusunda diğer rakip firmaları geride bırakan Apple, bizlerin her anında emeği olan Annelerimizi unutmadı. Apple Anneler Günü Reklamı sosyal medyanın gündeminde yer aldı.

Apple Anneler Günü Reklamı Yayınlandı!

Geçtiğimiz saatlerde Yayınlanan 30 saniyelik duygu dolu reklama özel, amatör fotoğraflar tek tek seçildi. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen görsellerinden derlenmesi ile ortaya çıkan reklam filmi, kısa süre sonunda apple’ın davranışından dolayı sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Apple özellikle de bu tarz reklam yapmak konusuna çok fazla önem veriyor ki, bu yüzden de sosyal mecraları da iyi kullanmış oluyor.

Son zamanların en popüler akımlarından olan iPhone ile çekildi’yi reklam kampanyası olarak kullanan şirketten iphone ile çekilen fotoğraflardan bu şekilde reklam oluşturması, oldukça iyi düşünülmüş.

Apple Anneler Günü Reklam Şarkısı!

Reklam Filmini izlediniz. Shot on iPhone – Mother’s Day yani Anneler günü – iPhone ile çekildi adı altında paylaşılan video hakkında merak edilen bir diğer konu da, kullanılan şarkının hangi sanatçıya olduğuydu. Reklam ilk yayınlandığında Apple tarafından özel hazırlanan bir şarkı olduğu öne sürülmüştü. Ancak daha sonrasında K.S Rhoads – Because You Are Who You Are şarkısı olduğu ortaya çıktı.

Dünya çapında oldukça fazla müşteri kitlesine sahip Apple’dan bu tarz reklamlar gelmesi, sosyal medyada ki bağların yanı sıra, reklamların standart olmaktan çıkmasını da sağlıyor. Apple’ı Anneler gününe özel hazırladığı bu duygusal reklam filminden dolayı tebrik ediyorum. Günümüzün artık bir parçası haline gelen teknoloji’ye dair, büyük şirketlerin bu şekilde adımlar atması insanlar tarafından oldukça hoş karşılanıyor. Umuyorum diğer firmalarda bu konulara daha fazla önem verir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.