Ana sayfa Akıllı Telefon Apple Bugün Ne Tanıtacak?

Apple Bugün Ne Tanıtacak?

PAYLAŞ
Apple Bugün Ne Tanıtacak?

Son zamanların en dikkat çeken etkinliğine artık sayılı saatler kaldı. Sektörde bir çok kişi Apple bugün ne tanıtacak? sorusunu soruyor. İşte detaylar.

Apple yepyeni akıllı telefon modeli ile beraber yeni nesil teknolojilerini tanıtmaya hazırlanıyor. Durum böyle olunca da sektörde tüm gözler bugün düzenlenecek etkinliğe döndü. Apple bugün ne tanıtacak sorusu sosyal medyada gündeme  oturmuş durumda. Tanıtıma saatler kala Apple bugün ne tanıtacak sorusuna da cevap vermiş olalım.

Uzun zamandır Apple’ın iPhone’un 10. yılına özel yeni bir cihaz tanıtacağı söyleniyordu. Bugün tanıtılması  merakla beklenen cihazlar arasında iPhone X liderliği oynuyor diyebiliriz. Etkinlik ile beraber iOS 11’in karşımıza çıkacağı da söyleniyor.

Apple Bugün Ne Tanıtacak?

Apple iPhone X ve diğer tanıtılacak modeller fiyatıyla dikkat çekecek. Yeni cihazlar hakkında her ne kadar yüksek fiyatla karşımıza çıkacağı söylense de, cihaz tanıtıldıktan sonra sosyal medya da gündeme düşeceği de bilinenler arasında.

  • Apple iPhone 8
  • Apple iPhone 8 Plus
  • Apple iPhone X
  • Apple Watch Seri 3
  • iOS 11 ve diğer özellikler

Apple iPhone 8 Etkinliği türkçe canlı anlatım ile şuradaki linkten yayınlanacak. Sizde yeni çıkacak iPhone modellerini türkçe olarak okumak isterseniz şuradaki link aracılığıyla canlı anlatım ile takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.