Ana sayfa Apple Apple Campus 2’nin Ekim Ayı Drone Görüntüleri Yayınlandı!

Apple Campus 2’nin Ekim Ayı Drone Görüntüleri Yayınlandı!

PAYLAŞ
Apple Campus 2'nin Ekim Ayı Drone Görüntüleri

Dünyanın göz bebeği haline gelecek Apple Campus 2’nin Ekim Ayı Drone Görüntüleri Yayınlandı! İşte Apple’ın merkez üssünde son durum.

Apple’ın tamamen çevre dostu olan, merakla beklenen yeni merkez üssüne dair yeni video geldi. Biliyorsunuz ki daha öncesinde de yayınlamıştık. Apple Campus 2‘nin çalışmaları sürerken aynı zamanda aylık bazda drone görüntüleri karşımıza çıkıyordu.

Eylül ayında yayınlanan drone görüntüsünde sona doğru gidildiğini görüyorduk. Ekim ayına girmemize az bir zaman kala Apple Campus 2’nin Ekim Ayı Drone Görüntüleri Yayınlandı! Bir önceki videoya göre artık çevreci tasarımın ortaya çıktığını görebiliyoruz. Merkez üssünün yapımında sona yaklaşılırken dikkat çeken bazı noktaları da es geçmeyelim. Çevreci olması, güneş enerjisinin kullanılması önemli bir nokta.

Apple Campus 2’nin Ekim Ayı Drone Görüntüleri Yayınlandı!

Tim Cook tarafından da belirtildiği üzere tamamen çevreci bir yapıda olan merkez binası, adeta Apple’ın üssü olacak. Bir çok Ar-ge çalışmaları burada yürütülürken çalışanların sıkılmaması adına her türlü olanaklar burada yer alıyor. Çalışanlara özel parklar, oyun salonları, spor salonları ve daha bir çok şey Apple Campus 2’de yer alacak.

Duncan Sinfield tarafından yayınlanan yeni Drone görüntüleri, 4K izlenebiliyor. Merkez üssünün çatısından ziyade iç kısımlarda da çalışmaların yapıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca iş makinelerinin aktif olarak çalışmalara devam ettiğini söyleyebiliriz. Sinfield tarafından yayınlanan Apple Campus 2’nin Ekim Ayı Drone Görüntüleri ‘ni aşağıda izleyebilirsiniz ;

176 dönümlük bir arazi üzerine kurulan Apple Campus 2’nin tam 5 milyar dolar maaliyetinde olduğunu da buradan duyuralım. Aslında bakıldığı zaman tamamen yenilebilir enerji kaynakları kullanıldığı için bu maaliyet çok büyük değil. Apple Campus 2 inşaatı bittikten sonra Apple muhtemelen iPhone 8 modellerini burada tanıtabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.