Ana sayfa Apple Apple Campus 2’nin Eylül Ayına Özel Drone Videosu!

Apple Campus 2’nin Eylül Ayına Özel Drone Videosu!

PAYLAŞ
Apple Campus 2'nin Eylül Ayına Özel Drone Videosu

Köklü teknoloji firması Apple’ın yeni merkezi için çalışmalar devam ediyor. Apple Campus 2’nin Eylül Ayına Özel Drone Videosu yayınlandı. İşte detaylar.

Teknoloji ve akıllı telefon denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden olan Apple, yeni merkezi için çalışmalarına devam ediyor. iPhone SE Tanıtımı yapılırken Tim Cook bir duyuru paylaşmıştı. iPhone SE ile beraber son kez farklı bir yer de cihaz tanıtımı yapacaklarını duyurmuştu. Böylelikle Campus 2 için sinyaller verilmişti.

Apple’ın yeni merkezi olacak Apple Campus 2 için çalışmalar son hızla devam ediyor. Her ay drone ile görüntülenen Apple Campus 2 yeniden drone ile görüntülendi. Apple’ın merkezi olacak ve bu zamana kadar gördüğümüz merkez yapılarını unutturacak yapı Matthew Roberts tarafından görüntülendi. Drone ile uçuşlar yapan ve Apple’ın yeni merkezini görüntüleyen Matthew, son gelişmeleri aktardı.

Apple Campus 2’nin Eylül Ayına Özel Drone Videosu!

Paylaşılan videoya baktığımız zaman bir önceki videoya göre bir hayli çok farklılık var diyebiliriz. AR-GE merkezinden, parklara, eğlence alanlarına kadar bir çok yer hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Apple’ın lansmanlarını yapacağı özel alanların da bulunduğu Apple Campus 2, 4K çözünürlükte görüntülenince izleyenler şaşkına döndü.

Bu zamana kadar gördüğümüz şirket merkezlerine göre oldukça farklı bir mimari karşımıza çıkıyor. Daire şeklinde yapıya sahip olacak Apple Campus 2, çevre dostu olmasıyla da dikkat çekecek. Apple Campus 2’nin Drone ile Çekilen videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz ;

Apple campus 2 çalışmaları devam ederken şunu da belirtelim. Tamamen çevre dostu olacak olan bu bina güneş enerjisini oldukça fazla kullanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.