Ana sayfa Apple Randevu Almaya Yardımcı Apple Destek Uygulaması Çıktı!

Randevu Almaya Yardımcı Apple Destek Uygulaması Çıktı!

PAYLAŞ
Apple Destek Uygulaması Çıktı

Mobil uygulamalara önem veren Apple Randevu Almayı Kolay Hale Getiriyor! Randevu Almaya Yardımcı Apple Destek Uygulaması Çıktı! İşte detaylar.

Apple, cihazlarından veya yazılımdan hata alan kullanıcıların derdine derman olabilmek adına Apple Destek uygulaması çıktı! Apple tarafından yayınlanan uygulamanın işleyişi oldukça basit. Bu zamana kadar farklı firmalar tarafından yapılmamış olması Apple’ı yine ilk yaptı.

Apple, kullanıcı deneyimini arttırmak adına anlık yardım alınabilecek, randevu alabilmek adına kolaylıklar sağlayabilecek bir uygulama geliştirdi. Resmi mağazaların yanı sıra Apple tarafından yayınlanan Apple destek uygulaması ile destek alınabilmesi müşteri memnuniyetini de arttırmış olacak. Uygulama ile beraber kullanıcılar ipuçları, tavsiyeler ve yardımlar alabilecek.

Randevu Almaya Yardımcı Apple Destek Uygulaması Çıktı!

Sıkça karşılaşılan hatalara karşı makaleler de bu uygulama da yer alacak. Şu an için en popüler özelliği randevu almayı kolaylaştırmak olacak uygulama Hollanda da test edilmeye başladı. Uygulamaya Apple giriş bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra cihazlarınız sıralanacak ve en yakın Apple teknik servisine basit bir şekilde randevu verilecek.

Uygulama her ne kadar Türkiye de yayınlanmamış olsa da, Apple Store’un Hollanda sayfasındaki uygulama da Türkçe seçeneği göze çarpıyor. Bu da bizlere, uygulamanın en yakın zamanda Türkiye de kullanıma sunulacağını söylüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.