Ana sayfa Apple Apple Genel Merkezinde Ceset Bulundu!

Apple Genel Merkezinde Ceset Bulundu!

PAYLAŞ

Sosyal medyaya gelen bir kaç tweet sonrasında gerçek ortaya çıktı. Apple her ne kadar geç açıklasa da, Apple Genel Merkezinde Ceset Bulundu!

Bu zamana kadar karşımıza ürettiği cihazlar ve geliştirdiği teknolojiler ile çıkan Apple, hiç beklenmedik bir olayla karşımıza çıktı. Apple’ın Cupertino’da bulunan binasında ceset bulunduğu, konu ile alakalı araştırmaların yapıldığı söylendi. Apple’ı bilenler bilir. Bu zamana kadar hep teknolojik cihazlar vs. ile karşımıza çıkmıştı. Cesedi bulunan kişi ile alakalı şu an da pek bir bilgi yok. Zaten Apple çalışanları ve yetkili birimler ceset hakkında bilgi vermemeye çalışıyor.

Apple Genel Merkezinde Ceset Bulundu!

NBC’nin yaptığı habere göre, Apple genel merkezinde görevli olan bir kişinin intihar ettiğini ve cesedin Apple genel merkezindeki konferans salonunda bulunduğunu yazdı. Apple’ın en önemli ve stratejik ofislerinden oan Cupertino’da bu şekilde yaşanan bir olay tüm Apple çalışanlarını olumsuz yönde etkiledi. Sosyal medya da konu fazlasıyla dikkat çekerken, konu ile alakalı araştırmalar yapan yetkililerin, TMZ bir ses kaydına ulaştığı ve bu konuda detaylı bir şekilde inceleme yaptıkları öne sürülüyor. Her ne kadar ses kaydında pek bir bilgiye rastlanılamasa da, yetkililer delilleri kaçırmak istemiyor.

Apple konu hakkında düzenlediği basın açıklamasında, bulunan ceset hakkında bilgi vermedi. Olayın yaşanmasından uzun bir süre sonra açıklama yapan Apple yetkilileri, beklenmedik bu olay karşısında oldukça üzgün olduklarını da konuşmalarına ekledi. Şirket içerisinde yaşanan olay kaynaklı, hiç kimse mola veremedi. Olay hakkında konuşulmak yasak hale getirildi. İncelemeler de 10-56 durumu olduğu söz ediliyor.

Bu kod, ilgili birim tarafından intihar olarak biliniyor. Olay hakkında Apple’dan resmi açıklamalar gelmediği için, herhangi bir bilgi de yer almadı. Ancak sosyal medya üzerinden paylaşılanlar bazı bilgileri veriyor.

AppleMatt Keller Twitter üzerindne yaptığı açıklama da, “Apple Cupertino merkezinde şerif soruşturma yapıyor. Bir ceset konferans salonunda bulundu. “ sözlerini kullandı. Konu ile alakalı yapılan resmi açıklama da cesedin kimliği hakkında bilgi verilmedi. Ancak belirtilenlere göre, Apple mühendislerinden olan kişinin işlerinden aşırı derece de bunaldığını ve bu yüzden hayatına son verdiği Twitter’da paylaşılır. Tabii ki ne kadar doğru, ileride yapılması beklenen resmi açıklama da hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.