Ana sayfa Apple Apple Hello Again Etkinliği Türkçe Canlı Anlatım

Apple Hello Again Etkinliği Türkçe Canlı Anlatım

PAYLAŞ
Apple Hello Again Etkinliği Türkçe Canlı Anlatım

Bir çok teknoloji lansmanında olduğu gibi bugün düzenlenecek olan Apple Hello Again Etkinliği Türkçe Canlı Anlatım ile Teknovi.com’da yer alacak!

Apple’ın bugün düzenlenmesi beklenen Hello Again etkinliği ile beraber yeni Macbook Pro ve Macbook Air modellerinin yenilikleriyle beraber tanıtımını gerçekleştirecek. Herhangi bir sürpriz yapılmadığı sürece etkinliğin en çok konuşulanı şüphesiz yeni Macbook modellerinde karşımıza çıkacak ince detaylar olacak.

Apple, Türkiye saati ile 20:00’da Hello Again etkinliğinde karşımıza çıkacak. Yeni Macbook pro ve Macbook air modelleri ve bu modellerle karşımıza çıkacak yenilikler tanıtılacak.

Apple Hello Again Etkinliği Türkçe Canlı Anlatım!

Bu zamana kadar bir çok canlı anlatım ile karşınıza çıktı. Apple Hello Again Etkinliği Türkçe Canlı Anlatım ile Türkiye saati ile 20:00’da bu sayfa üzerinden başlayacak. Ayrıca Yeni Macbook Pro ve Macbook Air modelleri ve özellikleri de yine bu sayfa güncellendikçe yer alacak. Apple’ın bu yıl düzenlediği Hello Again lansmanında neler tanıtılacağını hep beraber 20:00’da göreceğiz. Takipte kalın.

20:00 – Başlangıçta Apple iPhone 7 ile ilgili kısa bir tanıtım filmi yayınlandı. Ardından Etkinlik Başladı, Tim Cook Sahneye Çıktı.

20:05 – Lansman başlangıcında iPhone 7 ile ilgili özelliklerden ve fotoğraf çekme yeteneğinin nasıl bir boyut aldığına dair bilgiler veriliyor.

20:08 – iPhone 7 gerçekten akıl almaz fotoğraflar çekebiliyor. iPhone 7 ile beraber fotoğraf çekme alışkanlığınız farklı bir boyuta ilerleyecek. Yeni fotoğraflar uygulaması ile beraber fotoğraflarınızı kategorize edebiliyorsunuz.

foto-1

20:11 – Apple Watch’un üretilmesi ile beraber gelen yorumlara dair detaylar veriliyor. Nike ile beraber yapılan işbirliğinden söz ediliyor.

20:13 – Apple TV ile beraber geleceğin Televizyonu ve uygulamalarını sunuyoruz. Bu uygulamalar 8.000’den fazla ve oyunlar ile beraber daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

20:14 – Tim Cook sahneyi, Twitter’ın ürün müdürünü davet etti.

20:16 – Apple TV ile ilgili yeni bir özellikten söz ediliyor. İnsanlar favori maçlarını izlerken aynı zamanda Twitter ile ilgili paylaşımları da ekranı 2’ye ayırabilirsiniz. Yeni özellik ile ile beraber Apple TV’de video içerisinde video izleyebiliyorsunuz.

20:18 – Twitter ürün müdürü sahneden indi. Tim Cook tekrardan sahneye geldi.

foto-2

20:20 – Artık TV adında bir uygulama karşımıza çıkacak. Apple cihazlarında artık Televizyon izleyebileceksiniz. iPhone, iPod, iPad gibi cihazlardaki TV uygulaması ile beraber televizyon izleme alışkanlığı tekrardan tasarlanıyor.

20:23 – Apple TV uygulama mağazası tamamen değiştirildi. Artık farklı bir arayüz karşımıza çıkmış durumda. Yeni TV uygulamasının tablet arayüzü tanıtılıyor.

20:26 – Siri artık Apple Tv ile tam uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Ayrıca daha öncesinde izlemiş olduklarınız uygulamadan çıksanız dahi öneriler yapılacak.

20:27 – Spor sevenlere özel olarak yeni siri komutları ile beraber, istediğiniz spor kanallarını açtırabilirsiniz. Ayrıca şu anda oynanan futbol maçlarını vs. gibi Siri aracılığıyla komutlarla görmek mümkün.

20:29 – Apple tv uygulaması Aralık ayında Amerika da karşımıza çıkacak. Tim Cook uygulamanın özelliklerini özetledi. Ve beklenen an geldi. Macbook ile ilgili konuşmaya başlandı. Mac’in tüm dünyadaki önemine değinildi.

ss

20:30 – Mac sürümü olan Sierra ile beraber farklı özelliklerin karşımıza çıktığı gösteriliyor. İlk Apple bilgisayarının nasıl olduğuna dair detaylar verildi.

20:32 – İlk Macbook modellerinin Wi-Fi’li olan versiyonuna dair tanıtım videosu yayınlandı. İlk Macbook’dan bu yana nelerin değiştiğine dair detaylar veriliyor.

20:33 – Ve yeni Macbook sahnede! Yeni Macbook Pro ile beraber OLED panel karşımıza çıkıyor. Yeni Macbook Pro modellerinde OLED ekrana yer verilmiş durumda. Bir çok işlemi bu panelden yapabilirsiniz.

20:38 – OLED ekran klavyenin üstünde yher alırken Multi touch olan bu ekranda bir çok özelliği yapmak mümkün hale gelecek. Touch Bar adı verilen bu ekranda bir çok özelliği görebileceksiniz.

20:40 – 3. parti uygulama desteği olan Touch Bar ile beraber ekranda farklı uygulamalara dair özellikleri görmekte mümkün hale gelecek. Ayrıca Touch ID bu OLED ekranın sağ köşe tarafında olacak. Touch ID’yi buradan kullanabileceksiniz.

gg2

20:48 – Yeni macbook’larda yer alan OLED ekran ile beraber satın alımlarınızda parmak izinizi okutabileceksiniz. 3. Parti uygulamaların kullanımı ile ilgili detaylar anlatılıyor.

20:52 – Macbook Pro’lara ait özelliklere yer veriliyor. Detaylar için tıklayın.

20:54 – Yeni Macbook pro ile beraber daha iyi bir ses kalitesine sahip olabileceksiniz. Kulaklık girişleri ve bunun dışında usb girişlerine dair yeni detaylar var. Yeni portlar ile ilgili açıklamalar yapılıyor.

21:00 – Apple özellikle de Touch Bar’a fazlasıyla önem vermiş durumda. Bir çok uygulamaya destek veren OLED ekranlı Touch bar, farklı bir deneyim sunuyor. Photoshop ekibinden bir kişi yeni Touch Bar ile nelerin yapılacağına dair açıklamalarda bulunuyor.

21:10 – Touch Bar ile DJ’ler bile işlerini daha kolay hale getirebilecek. Bir çok efekti, ayarı Touch bar ile beraber kolay bir şekilde halledebileceksiniz.

21:12 – Macbook Pro’nun tanıtımı yapılıyor. Bir tanıtım videosu ile bütün özellikler genel anlamıyla tanıtılıyor. Daha gelişmiş ekran, daha gelişmiş Trackpad ve bunun yanı sıra Touch Bar en çok dikkat çeken nokta diyebiliriz.

21:15 – Yeni macbook ile eski macbook arasında bazı kıyaslamalar yapılıyor.

21:17 – Macbook Pro’dan sonra şimdi de Macbook air’lere dair detaylara yer veriliyor. Yeni Macbook air’lerde ne gibi özellikler olacak? soruları yanıtlanıyor.

21:20 – Macbook Pro modelleri, 13″, 13″ touchbar, TouchID ve 15″ Touch bar, Touch ID olmak üzere 3 farklı seçenekle tanıtıldı.

21:25 – Tim Cook Sahnede. iPhone 7’ye dair detaylar veriliyor. Etkinlik sona erdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.