Ana sayfa Apple Apple iOS 10 Reklamını Yayınladı!

Apple iOS 10 Reklamını Yayınladı!

PAYLAŞ
Apple iOS 10 Reklamını Yayınladı

WWDC Etkinliği ile yeni yazılımlarını tanıtan Apple iOS 10 Reklamını Yayınladı! Yayınlanan reklam hem etkinliği hemde yeni sürümü özetliyor.

Geçtiğimiz gün WWDC 2016 etkinliğinde yeni yazılımlarına dair önemli bilgiler paylaşan Apple iOS 10 ile bomba gibi yenilikler karşımıza çıkaracak. iOS 10’un tüm detaylarına şuradaki haberimizden ulaşabilirsiniz. Haberimizden kısa bir süre sonra, Apple iOS 10 Reklamını Yayınladı! Yeni reklam oldukça iddialı sürümü tanıtıyor.

Apple’ın WWDC 2016 etkinliği sonrasında kullanıcılar bir kez daha heyecanlandı. Etkinliğin özetini geçen Hey Hi Hello sloganına sahip reklam, Apple’ın resmi Youtube kanalına yüklendi. Hey Hi Hello reklamında iOS 10 detaylı bir şekilde anlatılmış.

Apple iOS 10 Reklamını Yayınladı

iOS 10 genel özellikleri, imessage, Siri, Apple Music, Home Kit gibi bir çok konuya değinilmiş. Apple’ın yayınladığı iOS 10 – Hey Hi Hello Reklamını aşağıdan izleyebilirsiniz ;

Reklam filmi diyoruz ancak ilerleyen zamanlarda bu videonun reklam olup olmadığı sadece iddiadan ibaret. Apple iOS 10 sürümünü bu şekilde bir video ile tanıtmış, böylelikle bir nevi iOS hakkında anlatılanları ve WWDC 2016’yı da özet geçmiş.

İddialı bir sürümle kullanıcıların karşısına çıkacak Apple her ne kadar yeni yazılımda bir çok yeniliğe yer verse de etkinliğe katılanları sıkan ve devrim niteliğinde özelliklerin olmadığı bir etkinliği geride bıraktığımızı söyleyebilirim. Apple iOS 10 ve WWDC 2016’da tanıtılanlar için şuradaki haberimizde tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.