Ana sayfa Apple Apple iOS 9.3.3 Güncellemesini Yayınladı!

Apple iOS 9.3.3 Güncellemesini Yayınladı!

PAYLAŞ
Apple iOS 9.3.3 Güncellemesini Yayınladı

Apple’ın uzun zamandır betada kullanıcıların karşısına sunduğu yeni güncelleme sonunda çıktı. Apple iOS 9.3.3 Güncellemesini Yayınladı!

Apple tarafında uzun bir süredir merakla beklenen iOS güncellemesi sonunda çıktı. Apple’ın betalarını karşımıza çıkardığı iOS 9.3.3 güncellemesi sonunda çıktı. Yaklaşık 2 aydır iOS 9.3.3 betalarını sunan Apple, bu süreç sonrasında sistemde yenilikler yapmayarak, sadece bazı hataları vs. gidermiş, gelen önerilere de kulak vermişti. Merakları giderecek güncelleme sonunda çıktı.

Apple iOS 9.3.3 Güncellemesini Yayınladı!

Apple’ın iOS 9.3.3 yayınlaması ile beraber kullanıcılar aslında hayal kırıklığı yaşadı. Lakin bir çok kullanıcı yeni güncelleme ile beraber sisteme yeni özelliklerin ekleneceğini düşünüyordu. Ancak Apple iOS 10’u betaya çıkardıktan sonra, iOS 9.3.3 sürümüne herhangi bir özellik eklememe kararını verdi.

iOS 9.3.3 yüklediğiniz de sisteme yeni özellikler gelmiyor. Bunun yanı sıra ufak çapta sorunlar ve hatalar giderilerek performansı etkileyecek yenilikler yapılmış. iOS 9.3.3 güncellemesi hakkında en merak edilenlerden birisi de bu güncellemeyi hangi cihazların alacağıydı. Böylelikle bu konuda cevaplanmış oldu.

iOS 9.3.3 Güncellemesini Alan Modeller ;

iOS 9.3.3 güncellemesini alan modellere baktığımız zaman iPhone 4s üzeri tüm iPhone modelleri bu güncellemeyi alıyor. Tek tek cihazlara bakarsak; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5 alıyor.

iOS 9.3.3 Güncellemesi Nasıl Yüklenir?

Yeni güncellemeyi yüklemek diğerlerinden farklı değil. Apple iOS 9.3.3 Güncellemesini Yayınladı! Kullanıcılar nasıl yükleyeceğini öğrenmek istiyor. iOS 9.3.3 yüklemek isteyenler Ayarlar > Genel > Yazılım güncellemesi sekmelerini takip ederek güncellemeyi yükleyebilir. Yoğunluk sebebiyle geç inecektir, bu konuda telaşlanmayın :)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.