Ana sayfa Apple Apple iPhone 6 Kutu Açılış ve Ön İnceleme Videosu

Apple iPhone 6 Kutu Açılış ve Ön İnceleme Videosu

PAYLAŞ

Apple’ın 9 Eylül tarihinde duyurduğu yeni akıllı telefonu iPhone 6 elimize ulaştı. İlk önce kutu açılış videosunu sizlerle paylaşalım dedik. Bir süredir YouTube kanalımızda yer alan videoyu sitemize de ekleyerek, İnceleme kategorisi altında bulunmasını istedik.

Uzun zamandır beklenen daha büyük ekranlı bir iPhone isteklerini karşılayan iPhone 6, yuvarlatılmış köşeleri ile ilk nesil iPhone modellerini andırıyor. Çözünürlük değeri olarak eski değer korunsa da 4.7 inç boyutundaki ekranı ile iPhone 6’nın kutusu alıştığımız şekilde.

İlk nesil iPhone modeline göre işlemci gücü bazında 50 kat, grafik işlem gücü olarak ise 84 kat daha güçlü olan iPhone 6, 2350 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. iPhone 6’nın boyutu dışında bir diğer en önemli farklılığı 32G dahili depolama alanı seçeneğinin bulunmaması. Tabii bu konuda dün paylaştığımız iPhone 6 ve iPhone 6 Plus 32GB Çin’de Satışa Çıktı başlıklı haberde bir istisna olduğunu gördük.

Kutu açılış videosundan önce iPhone 6’nın tüm özelliklerini detaylı olarak okumak isterseniz iPhone 6 Tüm Özelliklerin Listesi başlıklı haberimize göz atabilirsiniz. Son bir bilgi olarak satışa çıktığı ilk 24 saat içerisinde şimdiye kadar piyasaya çıkan tüm iPhone’ların rekorunu nasıl egale ettiğini ise iPhone 6’nın İlk Satış Rakamları Açıklandı başlıklı haberimizden okuyabilirsiniz.

Video hakkında yorumlarınızı ve sorularınızı bizlere aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz. İyi seyirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.