Ana sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone 7 Çıkmadan Olay Oldu

Apple iPhone 7 Çıkmadan Olay Oldu

PAYLAŞ

Son günlerde çıkması merakla beklenen iPhone 7 iddaalar ile gündeme geldi. Apple hayranları yeni iddaalar ile çalkalanırken, bir internet sitesinde 250 bin imza toplandı !

iphone77

Geçtiğimiz günlerde büyük bir teknoloji sitesinin, Apple iPhone 7 ile beraber, Yeni nesil kulaklık girişi getirecek, şeklinde iddaalar ortaya atması ile beraber, ortaya atılan iddaalar, Apple Fan’larını kızdırdı.

Apple’ın iPhone 7 ile beraber muhtemel gelmesi beklenen özellikler açıklandıktan bir süre sonra, Sosyal medya’da Apple gerginliği yaşandı. Henüz daha prototipi bile çıkmamış cihazlar için 250 bin imza toplandı. Bu imzaların sebebi ise, yeni nesil cihazlarla beraber gelicek yeni nesil kulaklık girişi, birçok kullanıcının verdiği paranın çöpe atılacağını simgeliyordu. Çünkü eğer ki iPhone 7 ile beraber kulaklık girişi değişirse, kullanıcılar ellerindeki kulaklıkları kullanamayacak, böylece yeni kulaklıklara para ödemiş olacaktı.
Bir imza sitesindeki kampanyada şu anda 250 bin’e yakın imza toplanılmış durumda. Yani Apple iPhone 7 Çıkmadan Olay Oldu. Henüz daha iPhone 7 ile ilgili bu iddaalar dolanırken Apple’ın nasıl bir hamle yapacağı ise belli değil. İlerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.