Ana sayfa Apple Apple iPhone 7 Hakkında Gizli Bilgi Paylaştı!

Apple iPhone 7 Hakkında Gizli Bilgi Paylaştı!

PAYLAŞ
Apple iPhone 7 Hakkında Gizli Bilgi Paylaştı!

Geçtiğimiz saatlerde Apple tarafından 30 tane iPhone 6 verilecek bir yarışma başlatıldı ve Apple iPhone 7 Hakkında Gizli Bilgi Paylaştı!

Apple tarafından bugün başlatılan bir yarışma oldukça eğlenceli bir bir o kadar da heyecan verici. Resmi Apple facebook sayfasında başlatılan bir kampanya da kullanıcıların yapması gereken 3 tane işlem var. Bu işlemler ise oldukça basit. Apple sizden bu 3 maddeyi uygulamanızı ve daha sonrasında ise 7 ağustos 2016 tarihini beklemenizi istiyor.

30 tane iPhone 6 verecek olan Apple, yarışma ile beraber aynı zamanda bir de sürpriz yaptı. Apple tarafından bir görsel paylaşıldı ve bu görselin üzerinde iPhone 7 yazısı yazıyor. Yarışmasında iPhone 6 vereceğini söyleyen Apple’ın iPhone 7 fotoğrafı paylaşması tabii ki tesadüf değil. Öncelikle kısa bir detaylara bakalım.

Apple iPhone 7 Hakkında Gizli Bilgi Paylaştı!

Apple’ın paylaştığı fotoğrafın açıklamasında 3 madde var. Biz şanslı kazananlara 30 iPhone 6 vereceğiz! açıklaması sonrasında. Aşağıdaki gibi maddeler sıralandı.

  1. Postu beğen ve paylaş
  2. İstediğin rengi yorum yazabilirsin (Gri, Siyah, Beyaz, Altın)
  3. Kazananlar için 7 ağustos 2016 tarihini bekle! iyi şanslar

Buraya kadar hiç bir sıkıntı yok. Yani buraya kadar daha öncesinde bir çok firmanın vs. başlattığı kampanyalarla aynı. Ancak düşündüren ve Apple’ın paylaştığı gizli bilgi ise şu! iPhone 6 hediye edeceğini söyleyen Apple aynı zamanda 4 tane renk seçilmesini istiyor. Ayrıca bu 4 rengin yanında bir de iPhone 7 görseli paylaşıyor.

Apple 2

Yani söylenmek istenen ve asıl anlatılmak istenen mesaj : iPhone 7 ile beraber siyah, altın, beyaz ve gri renkleri geliyor! Böylelikle yarışma yapan Apple aynı zamanda iPhone 7 hakkında da gizli bir bilgi vermiş oldu. Tabii anlayanlar için, anlamayanlar ise olayın sadece yarışma olduğunu sandı.

Ayrıca detaylı olarak bir diğer olay ise şu, iPhone (6) veriliyor, Ağustosun (7)’sinde ve aynı zamanda senenin (8). ayında. İşin içinde Apple olduğu için sadece 30 tane iPhone 6 verilecek olan bir kampanya olarak bakmayın olaya derim :)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.