Ana sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone 7 Hangi Özellikler ile Gelecek?

Apple iPhone 7 Hangi Özellikler ile Gelecek?

PAYLAŞ

Apple’ın yeni çıkması beklenen iPhone 7 cihazı hakkında detaylar gelmeye başladı. İşte Apple iPhone 7 Hangi Özellikler ile Gelecek? sorusunun cevabı.

Apple şirketinin CEO‘su Tim Cook, hakkında iddialar ortaya sürülen iPhone 7 için dün gece açıklamada bulundu. Tim Cook yaptığı açıklamalar ile iPhone 7’nin özellikleri ile birlikte fark etmediğimiz ihtiyaçlarımızın da karşılayacağını böylelikle bu özelliklerin vazgeçilmez olacağını vurguladı.

Apple, Android dünyasının tanıttığı cihazlara karşılığını Eylül ayında düzenlenecek olan etkinlikte vermesi planlanıyor. iPhone 7 ile Eylül ayında karşımıza çıkacak olan Apple, yeni modelinde tasarıma değil de teknik özelliklere yoğunlaşmış. iPhone 7 için tasarım farkını ikinci plana atan Apple bu modelinde teknik özellik farkını birinci plana alarak kullanıcılar için vazgeçilmez özellikte olacağını iddia ediyor.

Apple iPhone 7 Hangi Özellikler ile Gelecek?

Tim Cook, dün gece katıldığı Mad Money isimli programda Jim Cramer‘e yaptığı açıklamalarda iPhone 7’den önce Apple inovasyon ruhunu kaybettiğine dair olan söylemleri ve 2016’nın ilk çeyreğindeki düşüşe karşı olan tepkileri eleştirdi. Tüm bu eleştirilerin ardından merakla beklediğimiz iPhone 7 için: “iPhone 7 bugüne kadar fark etmediğiniz fakat ihtiyacınız olan bir özellik” dedi.

Tim Cook’un söylemlerine göre iPhone 7 cihazının oldukça iddialı “vazgeçilmez” olan özelliği çok ses getireceğe benziyor. Bu açıklamanın ardından iPhone 7 için beklentiler daha da yükseldi.

Apple için ortaya atılan iddialar inovasyon ruhunu kaybettiği yönündeyken bakalım Apple, iPhone 7 ile birlikte inovasyon ruhunu kaybetmediğini ortaya koyabilecek mi ? Peki ya merakla beklenen vazgeçilmez özellik ne olacak?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.