Ana sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone 7 için Apple Store Kapatıldı!

Apple iPhone 7 için Apple Store Kapatıldı!

PAYLAŞ
Apple iPhone 7 için Apple Store Kapatıldı

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefon Apple iPhone 7 için Apple Store Kapatıldı! Söylenenlere göre kısa bir süreliğine bakıma alındı (!)

Bu yıl bir çok akıllı telefon modeli karşımıza çıktı. Apple’ın merakla beklenen akıllı telefon modelinin tanıtımına yaklaşık 1 saat kala Apple tarafından yeni bir hamle yapıldı ve iPhone 7 için Apple Store kapatıldı. Kapatılan Apple Store’a iPhone 7 için bilgiler ekleniyor. Apple böylelikle iPhone 7 sayfalarını web sitesine eklemeye başlayacak.

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefon modeline dair bir çok sızıntı ve bilgi karşımıza çıkmıştı. Bu sızıntılara son nokta Apple tarafından bugün konulacak.

Apple iPhone 7 için Apple Store Kapatıldı!

Apple’ın bugün ki keynote etkinliğinde iPhone 7 tanıtılacak ve cihazın özelliklerinden fiyatına kadar bir çok detay karşımıza çıkacak.

Kapatılan Apple Store online mağazasına yukarıdaki şekilde bir gif eklendi. Bu gif aracılığıyla mağazanın bakıma alındığı ve yeni ürünlerin ekleneceği haberi de karşımıza çıkmış oldu. Şu anda ürün satın alınabilen online Apple store sitesine ulaşmak istediğimizde yukarıdaki gibi mesajlar karşımıza çıkıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.