Ana sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone 7 Lansmanı Türkçe Canlı Anlatım!

Apple iPhone 7 Lansmanı Türkçe Canlı Anlatım!

PAYLAŞ
iPhone 7 Lansmanı Türkçe Canlı Anlatım

Akıllı telefon piyasasını sallayacak diye düşünülen Apple iPhone 7 Lansmanı Türkçe Canlı Anlatım ile beraber sizlerin karşınızda olacağız. İşte detaylar!

Apple’nin merakla beklenen akıllı telefon modeli iphone 7’ye dair sızıntıların arkası gelmiyordu. Sonunda merakla beklenen gün geldi 7 eylüle saatler kaldı ve Apple özel lansman gününde iPhone 7 tanıtılacak. Apple’ın merakla beklenen lansmanı hakkında bir çok kişi Türkçe anlatım arıyor. Apple iPhone 7 Lansmanı Türkçe anlatım ile beraber cihaz hakkında tüm detayları sizlere sunacağız.

Teknovi ekibi olarak iPhone 7’ye dair bir çok haberi sizlere sunmuştuk. iPhone 7’nin tanıtıldığı şu saatler de canlı anlatım ile karşınızda olacağız. Apple’ın bu yıl için diğer akıllı telefon modellerine rakip üreteceği cihaz hakkında tüm gelişmeler sitemizde sizlerle olacak.

Canlı anlatım için : şuradaki linke tıklayabilirsiniz.

Apple iPhone 7 Lansmanı Türkçe Canlı Anlatım!

Apple’ın yeni akıllı telefonu iphone 7’nin tanıtılmasına saatler var. iPhone 7 Türkçe Canlı Anlatım ile karşınızda olacağız. iPhone 7 hakkında merak edilen tüm sorular bugün cevaplanıyor olacak.

Özellikle de Apple’ın iPhone 7 ile beraber getireceği çift kamera hakkında detaylar da bu lansmanda belli olacak. Apple’ın iphone 7 lansmanında karşımıza çıkaracağı tüm detayları internet sitemiz de sunacağız.

Apple iPhone 7 lansmanı hakkında tüm detaylar için internet sitemizi takip etmeyi unutmayın. iPhone 7 Türkçe canlı anlatım şurada sitemizde!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.