Ana sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone 7 Plus Çift Kamera ile Gelebilir!

Apple iPhone 7 Plus Çift Kamera ile Gelebilir!

PAYLAŞ

Apple’ın merakla beklenen yeni cihazı Apple iPhone 7 Plus Çift Kamera ile Gelebilir! Bir internet sitesi lens fotoğrafı yayınladı bile!

Apple’ın Eylül ayında çıkarması beklenen yeni nesil cihazları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkında her geçen gün farklı iddialar karşımıza çıkıyor. Bunlardan en sonuncusuna ulaşmak için şuradaki haberimizi okuyabilirsiniz. Daha öncesinde sizlere iPhone 7’de kulaklık girişinin kalkacağını ve iPhone 7 ile beraber Apple’ın çift hoparlör kullanacağını belirtmiştik. 21 Mart’ta Apple tarafından iPhone SE ve iPad Air 3 modellerinin tanıtılması bekleniyor.

21 Mart’ta düzenlenecek etkinlikte iPhone 7 tanıtılmayacak. Ancak buna rağmen etkinlik öncesinde , etkinlik öncesinde iPhone 7 hakkında sızıntılar ve iddialar geldi. iPhone’un en yeni modeli iPhone 7‘de ne gibi değişiklik olacak, neler yapılacak, cihazın teknik özellikleri nasıl olacak konusunda henüz tam bir bilgi olmasa da, sızıntılar ile beraber cihaz hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız bir haberde iPhone 7‘ye ait olduğu düşünülen bir tasarımı sizlerle şuradaki haberimizde paylaşmıştık. O Haberimizde iPhone 7’lerde kulaklık girişinin kalktığını görmekteydik. Bunun dışında arka kasada da bir takım değişikliklerin olduğu bariz bir şekilde belli oluyordu.

Apple iPhone 7 Plus Çift Kamera ile Gelebilir

Apple iPhone 7 Plus Çift Kamera ile Gelebilir!

Apple’ın iPhone 6 ile yenilikçi politikasına geçmesi sonrasında yeni bir iddia ortaya atıldı. Biliyorsunuz ki, LG G5 ve Samsung Galaxy S7 modelleri kamera konusunda oldukça iddialı. Bunun yanında LG, G5 modelinde çift arka kamera da karşımıza çıkıyordu. Apple’ın LG’ye karşılık çift kameralı iPhone 7’yi piyasaya sürmesi bekleniyor haberleri bugün tüm teknoloji sitelerinde yer aldı. Haberlerden sonra Akıllı telefon sektörü adeta çalkalandı diyebiliriz. iPhone 7’de tek kamera bulunurken, iPhone 7 plus’da çift kamera olacağını belirten nowwhereelse.fr internet sitesi, Apple’ın tedarikçilerine dayandırılan bir fotoğrafı da yayınladı.

Daha öncesinde aynı internet sitesi iPhone 6 ile ilgili iddialarda bulunmuş, cihaz tanıtıldığında iddiaların gerçek olduğunu görmüştük. iPhone 7 Plus hakkında böyle bir iddia atan fransız internet sitesi, bu sefer de haklı olabilir. İşte Apple tedarikçileri tarafından çekildiği iddia edilen o lens fotoğrafı ;

sad

Fotoğrafta da gördüğünüz üzere dış kısmı aynı 2 farklı lens görüyoruz. Bu lenslerden birisi ana kamerayken, diğeri de alan derinliği için işe yarayacak olan kamera. Eğer bu iddia doğru çıkarsa, Apple’ın kamera konusunda büyük bir hamle yaptığını göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.