Ana sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone 7 Seri Üretimi Başladı!

Apple iPhone 7 Seri Üretimi Başladı!

PAYLAŞ
Apple iPhone 7 Seri Üretimi Başladı!

Bir çok firma tarafından yeni amiral gemi akıllı telefon modelleri tanıtılırken, Apple tarafında da hareketlilik var. Apple iPhone 7 Seri Üretimi Başladı!

iPhone 7’nin 4.7 inçlik modelinin üretimine başlandığı öğrenildi. Çinli kaynaklara göre iPhone 7 üretimi Tayvan’daki Pegatron tesislerinde başladı. iPhone 7 tanıtımına yaklaşırken haberleri de artmaya başladı. iPhone 7 üretimi hakkındaki ayrıntılar haberimizde.

iPhone hayranlarını sevindirecek haber sonunda geldi. iPhone 7 için üretimlere başlandı. iPhone 7 modelleri arasından 4.7 inçlik olanı Pegatron tesislerinde üretime başladı. Uzun bir zamandır telefonla ilgili birçok haber yayınlandı.

Apple iPhone 7 Seri Üretimi Başladı!

Apple’ın bu yıl ki rakipleri oldukça üstün özelliklerle sektörde yerini alırken Apple tarafında, yeni cihaza dair sızıntılar elde edildi. Apple’ın ürettiği cihazları yakından takip eden sızıntılarıyla ünlü OnLeaks, Twitter’dan yaptığı paylaşımda 4.7 inçlik iPhone 7’nin üretimlere başlandığını söylüyor. Sosyal medya hesabından Apple iPhone 7 Seri Üretimi Başladı! şeklinde paylaşımlarda bulunan fenomen, bir çok detaya da yer verdi. Daha eylül ayına çok olmasına rağmen yeni amiral gemisi içi çalışmalara başlandı.

onleaks

Öte yandan çift kameranın çok merak edildiğini biliyoruz. Çift kamera modülü 4.7 inç ekrana sahip iPhone 7’de yer almayacak. Bir diğer model ise 5.5 inçlik iPhone 7 Pro. Apple’ın bu model için üretime başlamadığını belirtelim iPhone 7 ile farklı fabrikalarda üretileceğini söyleyelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.