Ana sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone 7 Tasarımı Sızdırıldı!

Apple iPhone 7 Tasarımı Sızdırıldı!

PAYLAŞ

Bu yılın merak edilen akıllı telefonları piyasada yerini aldı. Apple fanları yeni çıkacak cihazı merak ederken : Apple iPhone 7 Tasarımı Sızdırıldı!

Merak edilen telefon iPhone 7 tasarım çizimleri sızmaya devam ediyor. Sızıntılarıyla tanınan @OnLeaks iPhone 7 tasarımına ait yeni çizimleri herkese açık olarak paylaştı.

Akıllı telefon sektörünün lideri olan Samsung, LG, HTC, Sony gibi markaların 2016 yılı için gözde telefonlarını tanıtmıştı. Android işletim sisteminin gündemlerden uzaklaştığı şu günlerde, Eylül ayına yavaş yavaş yaklaşırken gözler iPhone 7’ye çevrilmiş durumda.

Apple iPhone 7 Tasarımı Sızdırıldı!

Yazıdada belirttiğimiz gibi daha Eylül ayına çok var ve şu günlerde telefon hakkında konuşmak sadece sözde kalacaktır. Ancak şu son birkaç günde tasarımsal çizimleri sızdırılıyor. Sızıntı çizimlerin paylaşıldığı bu günlerde telefona olan merak gittikçe artıyor.

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7 hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Bu söylentilerden ilki Apple’ın 3.5mm kulaklık girişini Lightning’e dönüştüreceği söylenmişti. Ancak geçtiğimiz günlerde yayınladığımız yine sızıntı haberinde bu söylentinin doğru olmadığını ve 3.5mm kulaklık girişinin olacağı belirlenmişti.

iPhone 7 Hakkında iddialar!

İddialara göre iPad Pro’da bulunan Smart Connector’un iPhone 7 Pro modelinde de bulunacağı söylenmişti. Ancak yine önceki sızıntı haberinde paylaştığımız gibi bu da yalanlandı. Daha Eylül ayına çok var ve şimdiden yorum yapmak yanlış olur.

iPhone 7 Hakkında iddialar!Gelen her bilginin doğruluğu ya da yanlışlığı belli olmaz ancak sızıntı devi @OnLeaks’ın paylaşmış olduğu Apple iPhone 7 Tasarımı Sızdırıldı akıllı telefon sektöründe ortalık kızıştı. Paylaşılan görselde arka kısımdaki kameranın çıkıntısı çok göze batıyor ve hiç hoş durmuyor. Yine söylentilere göre iki kamera yer alacaktı ama görsellerden de anlaşılacağı üzere buda yalan oldu.

Tasarımsal çizimlerinin iPhone 6 ve 6s’ten neredeyse hiçbir farkı yok gibi görünüyor. Apple kullanıcıları yeni bir tasarım bekliyordu ancak yine aynı olacak gibi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.