Ana sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone 8 için Çalışmalara Başladı!

Apple iPhone 8 için Çalışmalara Başladı!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefon modelini piyasaya sunan Apple iPhone 8 için Çalışmalara Başladı! Yeni Cihazlar için İsrail’de AR-GE Yapılıyor.

Apple’ın İsrail’deki bir çalışanı tarafından basına yansıtılan habere göre, Apple iPhone 8 için Çalışmalara Başladı! Geçtiğimiz günlerde iPhone 7 modellerini akıllı telefon sektörüne sunan Apple yeni modeli için hazırlanıyor. Biliyorsunuz ki Apple iPhone modelleri senede 1 defa yenilenerek karşımıza çıkıyor. Yeni model tanıtımını geçtiğimiz günler de tamamlayan Apple iPhone 8 için Çalışmalara Başladı! farklı bir tasarımla karşımıza devrim niteliğinde bir cihaz çıkabilir.

Bu çalışmalar doğrultusunda aktarılan bilgilere göre radikal bir çok değişiklik karşımıza çıkabilir. Özellikle de iPhone 7’de tasarımsal anlamında değişikliklerin yapılmaması kullanıcıları bir hayli şaşırtmıştı. Kullanıcılar radikal değişiklik beklerken Apple tasarım anlamında çok fazla değişiklik yapmadı. Bazı kullanıcılar yeni modelleri oldukça iyi bulsa da bazıları ise tasarımda değişiklik olmadığı için bu konuda Apple’a yüklendi.

Apple iPhone 8 için Çalışmalara Başladı!

Apple’ın senede 1 yeni akıllı telefon modeli tanıttığını varsayarsak çalışmalara erkenden başlamasının sebebi, tasarımda yapacağı büyük değişiklikler olabilir. Apple bu anlamda İsrail’de büyük bir AR-GE çalışması yapıyor. Değişiklikler konusunda Apple olumlu yönde bakıyor olmalı ki Apple iPhone 8 için Çalışmalara Başladı. Böylelikle kullanıcılar iPhone 7’den sonra iPhone 8’e geçerken farklı tasarımla karşılaşacak.

Tasarım anlamında oldukça farklı bir cihaz kullanıcıların karşısına çıkacak. iPhone 7 modelleri tanıtıldı, ancak ülkemizde hala satışa çıkmadı. Biz daha iPhone 7 alamamışken iPhone 8 çalışmalarına başlanması sosyal medyada da geniş yankılar buldu.

apple-iphone-8-icin-calismalara-basladi

Kamera’da büyük değişiklikler yapan firma bu sefer tasarım ağırlıklı değişiklikler ile çalışmalarını devam ettirecek. iPhone 8 için Çalışmalara Başlayan Apple, AMOLED ekranla karşımıza çıkabilir. iPhone 6 cihazların çıkması sonrasında tasarımda değişiklik yapmayan Apple, iPhone 8 ile beraber tasarımda büyük değişimlerle karşımıza çıkabilir.

Sektörün önde gelen ismi yaklaşık 2 buçuk senedir büyük oranda değişiklikler yapmadan karşımıza çıkıyor. Donanımsal anlamda değişimler yaparak tasarımda çok ufak değişiklikleri ön gören firma, satış rakamlarının istediği gibi gitmemesi sonrasında radikal bir karar almış olabilir. iPhone 8 hakkında şu anda bir şeyler söylemek için oldukça erken. Ancak İsrail’de çalışmalara başlayan Apple, bir çalışanından alınan bilgilere göre yeni tasarımla karşımıza çıkacak. Bu da satış rakamlarına olumlu bir şekilde yansıyacak diyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.