Ana sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone SE Dayanıklık Testinde!

Apple iPhone SE Dayanıklık Testinde!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günler de Apple tarafından düzenlenen özel etkinlikte tanıtılan Apple iPhone SE Dayanıklık Testinde karşımıza çıktı. İşte test sonuçları.

Apple’ın 4 inç ekran boyutuna sahip akıllı telefon modeli , tanıtıldıktan kısa zaman sonra testleri yapılmaya başlandı. Performansını vs. ölçmek adına yapılan AnTuTu testlerinden sonra şimdilerde ise dayanıklılık testi ile tekrar gündemde. Apple’ın özellikle de 4 inç ekran boyutunda Akıllı Telefon severler için piyasaya sürdüğü iPhone SE, bir youtube kanalı tarafından yapılan yanma, bükülme ve çizilme testiyle karşımıza çıktı.

Bu zamana kadar firmalar tarafından bir çok akıllı telefon sektöre giriş yaptı. Hatta bazıları da amiral gemi olarak nitelendirildi. Ancak yapılan testler sonucunda özelliklerin yanı sıra dayanıklılık testlerinden 0 çekenlerin sayısı da oldukça fazla. iPhone SE’ye yapılan dayanıklılık testini izlemek isterseniz ;

JerryRigEverything tarafından yapılan dayanıklılık testlerinde, çizilme, yanma ve bükülme testi uygulandı. Testin sonuçlarına bakarsak, iPhone 6 serisinde karşımıza çıkan bükülme sorunu bu cihazda da bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.