Ana sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone SE Kutusu Sızdırıldı! Meraklar Giderildi

Apple iPhone SE Kutusu Sızdırıldı! Meraklar Giderildi

PAYLAŞ

Her geçen gün yeni bir iddianın ortaya atıldığı yeni iPhone modeline dair, Çin’in en büyük sosyal ağ sitesinde Apple iPhone SE Kutusu Sızdırıldı

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu hakkında her geçen gün yeni iddialar ortaya atılırken, 4 inçlik yeni iPhone modelinin ismi nihayet kesinleşti. Yeni çıkacak olan cihaz, iPhone SE ismi ile satışa sunulacak. Apple’ın 21 mart tarihinde düzenleyeceği etkinlik ile merakla beklenen iPhone modeli de bu etkinlikte tanıtılacak. Bu zamana kadar bir çok iddianın ortaya atıldığı iPhone hakkındaki isim karmaşası sızdırılan kutu fotoğrafı ile son buldu.

Apple’ın 3 gün sonra tanıtacağı yeni cihazı iPhone SE olacak. Çin’in en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Weibo’daki bir görselde iPhone SE yazısı, karmaşaların son bulduğunu belirtti. Yeni iPhone modeli ile beraber en düşük, 16GB depolama karşımıza çıkacakken cihazın rengi konusunda da bir kaç bilgi verildi. iPhone 6s’de Apple yeni bir renk eklemiş ve gold(altın), rose gold(roze altın), space grey(uzay grisi), silver(gümüş) renkleri olmak üzere toplamda 4 farklı renk kullanıcıların karşısına çıkmıştı.

FotoYeni çıkacak olan iPhone SE’de bu renkler kullanırken, cihaz yalnızca 2 model olarak 16 GB ve 64GB Depolama alanları ile karşımıza çıkacak. Ayrıca  tahminlere göre Apple, yeni akıllı telefonunda gelişmiş Apple A9 işlemci ve 2 GB Ram kullanacak.

Apple’ın yeni cihazları hakkındaki tutumu oldukça net olduğu için cihaz hakkında daha fazla teknik detay vermek çok zor, 21 Mart’a 3 gün kaldı. Bu tarihte tüm sorularımızın cevabını alacağız. Beklemekten başka yapılacak bir şey yok. Bakalım Apple yeni cihazında en çok nelere dikkat çekecek, hep beraber bu tarihte göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.